Calibra

Značky: Calibra
Zobrazit:
PriceFilterView.CenaDostupnost
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zobraziť podľa:88 produktov
Calibra Cat Life  konz.Kitten Chicken 200g
Calibra Cat Life Kitten Chicken je kompletní vlhké krmivo s kuřecím a kuřecími srdíčky pro koťata, která je vhodná také pro březí nebo kojící kočky. Monoproteinová receptura je bez obilovin, bez lepku a je sestavena z limitovaného počtu ingrediencí, které jsou 100% specifikovány. Obsahuje pro kočky nezbytný taurin a je obohacena lososovým olejem.
skladom
1,51 €
Calibra Adult Small Breed
Kompletné krmivo pre dospelé psy malých plemien v dospelosti vážiacich do 10kg. Calibra Adult Small Breed obsahu vysokú dávku kvalitných proteínov, tukov a uhľohydrátov, ktoré sú dôležité pre zdravie a vitalitu. Zvýšený obsah podielu mäsovej sl
vypredané
od 6,07 €
Calibra Cat  konz.Sterilised krůta 200g
Krmení a nutriční doplňky pro psy a kočky
skladom
1,84 €
Calibra Cat EN Hair Care
Kompletné krmivo pre dospelé mačky s dlhou srsťou. . Krmivo Calibra Cat EN Hair Care sú hypoalergénne granule určené najmä pre dospelých dlhosrsté a polodlhosrsté mačky a mačky s vyššími nárokmi na kvalitu srsti. kompletné superpremia
skladom
od 14,33 €
Calibra Cat Grain Free Adult Superior / Chicken & Potato
Kompletné suché krmivo bez obilnín pre dospelé mačky s hydinovým a rybím mäsom. . Krmivo Calibra Cat GF Adult Superior sú hypoalergénne granule bez obilnín pre dospelé mačky s atraktívnou mäsovou variácií z kurčaťa, lososa, morky a sleďa. K
skladom
od 14,02 €
Calibra Cat Life Adult Chicken 6kg
Kuřecí receptura s vejci a čerstvým kuřecím pro dospělé kočky obsahuje proteiny z 86 % živočišného původu a neobsahuje pšenici. Vyvážené proteiny & energie pro ideální kondici jsou obohacené o taurin.
vypredané
29,59 €
Calibra Cat Life Sterilised Chicken 6kg
Kuřecí receptura s čerstvým masem pro dospělé, kastrované/sterilizované kočky obsahuje proteiny z 85 % živočišného původu a neobsahuje pšenici. Vyvážená energie..
skladom
29,09 €
Calibra Cat Verve GF Adult Herring
-6 %
Kompletné krmivo bez obilnín s vysokým obsahom čerstvého rybieho mäsa pre dospelé mačky. Čerstvé mäso zo sleďa az lososa tvorí 32 % celkového obsahu. Proteíny v receptúre sú zo 74,1% živočíšneho pôvodu. Krmivo navyše obsahuje unikátnu kombináciu vybraných funkčných aditív - Triple active formula - koreň čakanky, olej z lososa a sušené riasy (Kelpa), ktorá zaistí ten správny efekt tejto receptúry.
skladom
od 8,28 €
Calibra Cat Verve GF Adult Chicken&Turkey
Kompletné krmivo bez obilnín s vysokým obsahom čerstvého mäsa - s kuraťom a morkou pre dospelé mačky. Čerstvé mäso z kurčaťa tvorí 27 % celkového obsahu. Proteíny v receptúre sú z 90% živočíšneho pôvodu. Krmivo navyše obsahuje unikátnu kombináciu vybraných funkčných aditív - Triple active formula - chlorella, púpava, goji, ktorá zaistí ten správny efekt tejto receptúry.
skladom
od 7,53 €
Calibra Cat Verve GF Adult Lamb&Venison 8+
-6 %
Kompletné krmivo bez obilnín s vysokým obsahom čerstvého jahňacieho mäsa a zveriny pre dospelé mačky nad 8 rokov. Čerstvé mäso z jahňaťa a zveriny tvorí 30% celkového obsahu. Proteíny v receptúre sú zo 78,9 % živočíšneho pôvodu. Krmivo navyše obsahuje unikátnu kombináciu vybraných funkčných aditív - Triple active formula - šípkový plod, semeno pestreca, slávka zelenoústa, ktorá zaistí ten správny efekt tejto receptúry.
skladom
od 7,48 €
Calibra Cat Verve GF Indoor&Weight Chicken
-5 %
Kompletné krmivo bez obilnín s vysokým obsahom čerstvého mäsa – s kuraťom a morkou – pre mačky žijúce v domácnosti a tiež pre tie, ktoré potrebujú strážiť váhu. Čerstvé mäso z kurčaťa tvorí 27 % celkového obsahu. Proteíny v receptúre sú z 80,8% živočíšneho pôvodu. Krmivo navyše obsahuje unikátnu kombináciu vybraných funkčných aditív - Triple active formula - L-karnitín, slávka zelenoústá, listy brusnice, ktorá zaistí ten správny efekt tejto receptúry.
skladom
od 7,11 €
Calibra Cat Verve GF Kitten Chicken&Turkey
-6 %
Kompletné krmivo bez obilnín s vysokým obsahom čerstvého mäsa - s kuraťom a morkou pre mačiatka. Čerstvé mäso z kurčaťa tvorí 27 % celkového obsahu. Proteíny v receptúre sú z 87,8 % živočíšneho pôvodu. Krmivo navyše obsahuje unikátnu kombináciu vybraných funkčných aditív - Triple active formula - sušená srvátka, koreň čakanky, olej z lososa, ktorá zaistí ten správny efekt tejto receptúry.
skladom
od 7,48 €
Calibra Cat Verve GF Sterilised Herring
-5 %
Kompletné krmivo bez obilnín s vysokým obsahom čerstvého rybieho mäsa pre sterilizované a kastrované mačky. Čerstvé mäso zo sleďa az lososa tvorí 29 % celkového obsahu. Proteíny v receptúre sú zo 75,4 % živočíšneho pôvodu. Krmivo navyše obsahuje unikátnu kombináciu vybraných funkčných aditív - Triple active formula - slávka zelenoústá, listy brusnice a sušené riasy (Kelpa), ktorá zaistí ten správny efekt tejto receptúry.
skladom
od 7,90 €
Calibra Cat Verve GF Sterilised Chicken&Turkey
-5 %
Kompletné krmivo bez obilnín s vysokým obsahom čerstvého mäsa - s kuraťom a morkou - pre sterilizované a kastrované mačky. Čerstvé mäso z kurčaťa tvorí 27 % celkového obsahu. Proteíny v receptúre sú z 86 % živočíšneho pôvodu. Krmivo navyše obsahuje unikátnu kombináciu vybraných funkčných aditív - Triple active formula - slávka zelenoústá, listy brusnice, chlorella, ktorá zaistí ten správny efekt tejto receptúry.
skladom
od 7,11 €
Calibra Cat vrecko Premium Adult
-2 %
Vyvážená kombinácia jahniatka a hydinového mäska pre milovníkov sofistikovaných chutí. Kompletné prémiové krmivo pre dospelé mačky s mäsovými kúskami v omáčke. Vyrobené bez umelých farbív a konzervačných látok. , Zloženie: , Mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (78 % v kúskoch, z toho 10 % jahňacie, 10 % hydinové), ryby a vedľajšie výrobky z rýb, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, minerálne látky.
skladom
od 0,65 €
Calibra Cat vrecko Premium Kitten
-2 %
Vrecko špeciálne vyvinuté pre citlivé bruška všetkých mačiatok. Veľmi dobre stráviteľný losos uspokojí aj veľmi maškrtné mačiatka. Kompletné prémiové krmivo pre mačiatka s mäsovými kúskami v omáčke. Vyrobené bez umelých farbív a konzervačných látok. . , Zloženie: , Mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (73 % v kúskoch), ryby a vedľajšie výrobky z rýb (9 % losos v kúskoch), vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, minerálne látky.
skladom
od 0,65 €
Calibra Cat vrecko Premium Kitten Turkey & Chicken 100g
-2 %
Kapsička špeciálne vyvinutá pre citlivé brušká všetkých mačiatok. Ľahké morčacie a kuracie mäsko v omáčke so skvelou chuťou a vysokou stráviteľnosťou. Kompletné prémiové krmivo pre mačiatka s mäsovými kúskami v omáčke. Vyrobené bez umelých farbív a konzervačných látok. .  Zloženie: , Mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (80% v kúskoch, z toho 10% morčacie, 10% kuracie), ryby a vedľajšie výrobky z rýb, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, minerálne látky.
skladom
0,65 €
Calibra Cat vrecko Premium Sterilised
-2 %
Kompletné, prémiové krmivo lahodnej chuti v mixe vrecúšok pre kastrované mačky. , Mäsové kúsky v omáčke vyhovejú náročným chutiam maškrtných mačacích jazýčkov. Vyrobené bez umelých farbív a konzervačných látok. , Multipack obsahuje: , 6x Calibra Cat vrecko pečeň v omáčke 100g , 6x Calibra Cat vrecko losos v omáčke 100g. , Zloženie: , Calibra Cat vrecko pečeň v omáčke 100g , Mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (78 % v kúskoch, z toho 10 % pečeň), vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu (0,4 % inulín), minerálne látky. , Calibra Cat vrecko losos v omáčke 100g , Losos v omáčke: Mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (69 % v kúskoch), ryby a vedľajšie výrobky z rýb (9 % losos v kúskoch), vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu (0,4 % inulín) , minerálne látky.
skladom
od 0,65 €
Calibra Dog EN City
Calibra Dog Expert Nutrition City sú hypoalergénne granule pre dospelých mestských psov, ktorí žijú aktívnym štýlom života. Toto kompletné krmivo obsahuje zvýšené množstvo vitamínov a minerálov, ktoré podporujú celkové zdravie a vitalitu psa.
skladom
od 10,47 €
Neviete si rady?
Spýtajte sa nás telefonicky
alebo emailom.
+420 774 742 123
info@abckrmiva.sk

 

Novinky

 

Anketa

Akého dopravcu preferujete?
Hlasovalo 155 ľudí

Chcete ako prvý vedieť o novinkách a akciách?
Prihláste sa k odberu.