Hill´s

Značky: Hill´s
Zobrazit:
PriceFilterView.CenaDostupnost
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zobraziť podľa:105 produktov
Hill 'Can. K / D + Mobility Dry
Suché granulové krmivo
skladom
od 54,60 €
Hill 'Can. K / D Early Stage
Suché granulové krmivo
skladom
od 20,78 €
Hill 'Can. C / D konz. Chicken stew 354g
-10 %
Klinicky overené krmivo Hill 'Prescription Diet bojuje s urinálními problémami (zdravotné komplikácie spojené s močovým mechúrom), ktoré môžu byť veľmi bolestivé.  Vysoko kvalitné zloženie je založené na vedecky vyvinutom komplexu živín. Ten má pozitívny vplyv na podporu močového zdravie psa a zníženie rizika tvrobu struvitu a oxalátům. Vlhké krmivo Urinary Care obsahuje okrem duseného kuracieho mäsa a zeleniny aj antioxidanty, ktoré neutralizujú voľné radikály. Celkovo sa krmivo snaží o rozpustení kameňov a zníženie recidívy (opätovný výskyt kameňov). Zloženie konzervy je skvelé pre dospelých psov trpiacich zdravotnými problémy týkajúce sa močenia.  Výhody konzervy Hill 'Urinary Care s kuracím mäsom a zeleninou: , špeciálne navrhnuté proti struvitům a oxalátům , starostlivosť o vylučovací sústavu , jemne varené kúsky kurčiat (vysoko kvalitné bielkovina) , starostlivo vybrané prírodné ingrediencie , klinicky overená výživa (po ukončení procesu chudnutia nenastane jo-jo efekt = pes znovu nenaberá na pôvodnú váhu) , nízky obsah sodíka , kontrolovaná hladina tuku, horčíka, fosforu a vápnika , obnova a posilnenie okolia močového mechúra , obohatené o antioxidanty , Zloženie: Voda, kuracie mäso, bravčová pečeň, mrkva , ryža, zelený hrášok, kukuričný škrob, sušená celulóza, sójový olej, alginát draselný, pšeničný glutén, chlorid vápenatý, guarová guma, vápnik, vitamíny (prísada vitamínu E, tiamín mononitrát, pyridoxín hydrochlorid, niacinový prípravok, pantotenát vápnika, vitamín B12 doplnok , biotín, riboflavinový prípravok, doplnky vitamínu D3, kyselina lis tová), tripolyfosfát sodný, cholín chlorid, (Oxid zinočnatý, síran železnatý, síran manganatý, síran meďnatý, jodičnan vápenatý), L-karnitín, beta-karotén.  Nie je určené pre: Mačky, šteňatá, gravidné alebo dojčiace sučky. Psy, ktorým sú súčasne podávané acidifikátory moču. Psy s: nestruvitovou urolitiázou, hyperlipidémiou alebo pankreatitídu (aj v anamnéze alebo so zvýšeným rizikom pankreatitída).
skladom
3,92 €
Hill 'Can. K / D konz. Chicken & Vegetable stew 354g
-8 %
INDIKÁCIE: , Ochorenie obličiek (zlyhanie obličiek alebo poškodenie obličiek) , Skoré srdcové ochorenia , NIE JE URČENÉ PRE: , Mačky.  Šteňatá.  Gravidné alebo dojčiace suky.  Psy sa struvitovou urolitiázou.  Psy hyperlipidémiou alebo s pankreatitída, psy s pankreatitída v anamnéze alebo so zvýšeným rizikom rozvoja pankreatitída, popr. pre psov so zvýšeným rizikom rozvoja pankreatitída.  DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE , Klinicky testované - ak je diéta Canine k / d podávaná v skorom štádiu ochorenia obličiek, redukuje progresiu ochorenia.  Klinicky testované - psy, kŕmenie Canine k / d, vykazujú signifikantne menej klinických príznakov a prežívajú dvakrát dlhšie ako psy, kŕmenie bežnou stravou.  Ostatné produkty na zváženie: , Pre psov s pokročilým zlyhaním obličiek: Prescription Diet ™ Canine u / d ™.  Pre psov so stredne / pokročilým štádiom ochorenia srdca a so srdcovým zlyhaním: Prescription Diet ™ Canine h / d ™.  KLADNÉ ÚČINKY , Bielkoviny , Vysoká kvalita a znížený obsah , Redukuje hromadeniu toxických produktov bielkovín pri zachovaní esenciálnych nárokov na množstvo bielkovín.  Nebielkovinové kalórie , Zvýšený obsah , Zaisťuje dostatok energie, predchádza katabolizmu bielkovín.  Fosfor , Znížený obsah , Spomaľuje progresiu ochorenia obličiek.  Pufrovací schopnosť diéty , Zvýšená , Pomáha znižovať metabolickú acidózu.  Šetrí záťaž svalov.  Sodík , Znížený obsah , Kontroluje hypertenziu.  Spomaľuje progresiu ochorenia obličiek.  Obmedzuje retenciu tekutín v skorých fázach ochorenia srdca.  Rozpustná vláknina , Zvýšený obsah , Znižuje spätné vstrebávanie amoniaku v čreve.  Znižuje urémiu.  Vitamíny B-komplex , Zvýšený obsah , Nahrádza ich zvýšené straty močom v dôsledku polyúria.  Špeciálna antioxidačná formula , Pridaná , Redukuje oxidatívne poškodenie buniek a tým podporuje funkciu obličiek.
skladom
4,37 €
Hill 'Can. konz. SP Light Adult Chicken 370g
-13 %
Jemná paštéta s kuracím mäsom pre psov vo veku 1-6 rokov, ktorí potrebujú menej kalórií (tj. Psi menej aktívne, kastrované alebo inak náchylní k nadváhe)
vypredané
2,63 €
Hill 'Can. konz. SP Mature Adult Chicken 370g
-2 %
Jemná paštéta s kuracím mäsom pre starších psov (od 7 rokov)
skladom
2,61 €
Hill 'Can. konz. SP Per.Weight Adult Chicken & Veg 370g
-10 %
Dusené kúsky s kuraťom a pridanou zeleninou - stew pre dospelých psov so špeciálnym zložením pre udržanie hmotnosti a podporu zdravej váhy
vypredané
2,82 €
Hill 'Can. konz. SP Puppy Chicken 370g
-2 %
Jemná paštéta s kuracím mäsom pre šteňatá do 1.rok
skladom
2,57 €
Hill 'Can.Dry SP Adult Large Lamb & Rice 14kg
Suché granulové krmivo s jehnčím a ryžou pre psov veľkých plemien (1-6let s ideálnou váhou nad 25kg)
skladom
70,72 €
Hill 'Can.Dry SP Adult Medium Tuna & Rice 12kg
-4 %
Suché krmivo s tuniakom a ryžou pre dospelých psov stredných plemien vo veku 1-6 rokov. Podporuje imunitu, zdravé trávenie a svalovú hmotu u dospelých psov.
skladom
60,66 €
Hill 'Can.Dry SP H.Mobility Adult Large Chicken 14kg
Suché granulové krmivo s kuracím pre dospelých psov veľkých plemien, podporujúce zdravie kĺbov pre aktívny život.
skladom
77,15 €
Hill 'Can.Dry SP H.Mobility Adult Medium Chicken14kg
Suché granulové krmivo s kuracím pre dospelých psov stredných plemien, podporujúce zdravie kĺbov pre aktívny život.
vypredané
77,15 €
Hill 'Can.Dry SP Light Adult Small & Mini Chicken 6kg
-7 %
Suché nízkokalorické krmivo s kuracím pre dospelých psov malých plemien, vo veku 1-6 rokov, ktorí v dospelosti vážia do 10kg.
vypredané
39,80 €
Hill 'Can.Dry SP Mature Adult 6+ Large Chicken 18kg
Suché granulové krmivo s kuracím mäsom pre staršie psy veľkých plemien
skladom
83,26 €
Hill 'Can.Dry SP mature Adult7 + Light Med.Chicken14kg
Suché krmivo predstavuje presne vyváženú výživu pre menej aktívne staršie psy, ktorí potrebujú nízkokalorické krmivo pre zachovanie zdravej váhy a životného štýlu.
skladom
71,04 €
Hill 'Can.Dry SP mature Adult7 + Medium Lamb & Rice 14kg
Suché granulové krmivo s jahňacím a ryžou pre staršie psy stredných plemien (od 7 rokov veku)
skladom
70,72 €
Hill 'Can.Dry SP mature Adult7 + Small & Mini Chicken6kg
Suché granulové krmivo s kuracím pre staršie psy malých plemien, vo veku od 7 rokov, ktorí v dospelosti vážia do 10kg.
vypredané
43,11 €
Hill 'Can.Dry SP mature Adult7 + YoutVital M Chick2,5kg
-3 %
Suché granulové krmivo s kuracím pre starších psov stredných plemien, vo veku od 7 rokov
skladom
19,77 €
Hill 'Can.Dry SP Perf.Weight Adult Large Chicken 12kg
Suché krmivo s kuracím mäsom pre dospelých psov veľkých plemien (1-6let veku), pre dosiahnutie a udržanie zdravej váhy
skladom
71,96 €
Hill 'Can.Dry SP Perf.Weight Adult Medium Chicken12kg
Suché krmivo s kuracím mäsom pre dospelých psov stredných plemien (1-6let veku), pre dosiahnutie a udržanie zdravej váhy
skladom
66,95 €
Neviete si rady?
Spýtajte sa nás telefonicky
alebo emailom.
+420 774 742 123
info@abckrmiva.sk

 

Novinky

 

Anketa

Akého dopravcu preferujete?
Hlasovalo 144 ľudí

Chcete ako prvý vedieť o novinkách a akciách?
Prihláste sa k odberu.