Pro suchozemské želvy

Značky: Lucky Reptile
Zobrazit:
PriceFilterView.CenaDostupnost
Výrobce
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zobraziť podľa:5 produktov
Lucky Reptile Fruit Mix 35g
Doporučené podávanie: Suché alebo zmiešané s vodou. Pridajte 1 čajovú lyžičku vlažnej vody na 1 čajovú lyžičku suchej ovocnej zmesi. Nechajte napučať. Premiešajte a môžete ponúkať na kŕmenie. nespotrebovať
vypredané
10,91 €
Lucky Reptile Testudo Mix
KRMIVO PRE EURÓPSKE SUCHOZEMSKÉ KORYTNAČKY Testudo Mix od Lucky Reptile je namiešaný presne tak, aby vyhovoval potravinovým nárokom korytnačiek rodu Testudo. Je teda určený prevažne pre korytnačky vrúbené, zelenkavé, gréckej Rôzne varianty v ponuke.
do 3 dní
od 5,50 €
Lucky Reptile Testudo Mix 80g
Testudo Mix od Lucky Reptile je namiešaný presne tak, aby vyhovoval, potravinovým nárokom korytnačiek rodu Testudo. Je teda určený prevažne pre, korytnačky vrúbené, zelenkavé, gréckej a tiež korytnačky stepné (čtyřprsté)., Such
do 3 dní
8,25 €
Lucky Reptile Tortoise Candy
Doplnkové krmivo pre suchozemské korytnačky Šetrne sušené kúsky ovocia, zeleniny a kvety rastlín. Starostlivý výrobný proces zabezpečuje zachovanie chuti a vitamínov. Práve preto je Tortoise Candy absolútna Poch Rôzne varianty v ponuke.
do 3 dní
od 7,71 €
Lucky Reptile Tortoise Mix
Kompletné krmivo pre suchozemské korytnačky Tortoise Mix od Lucky Reptile je perfektným prírodným krmivom pre všetky druhy suchozemských korytnačiek a tiež Trnorep. Na rozdiel od mnohých konkurenčných výrobkov nie je Rôzne varianty v ponuke.
do 3 dní
od 3,40 €
Neviete si rady?
Spýtajte sa nás telefonicky
alebo emailom.
+420 774 742 123
info@abckrmiva.sk

 

Novinky

 

Anketa

Akého dopravcu preferujete?
Hlasovalo 136 ľudí

Chcete ako prvý vedieť o novinkách a akciách?
Prihláste sa k odberu.