Flexi

Značky: Flexi
Zobrazit:
PriceFilterView.CenaDostupnost
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zobraziť podľa:46 produktov
Flexi Classic XS šnúra 3 m, max. 8kg, - ružová
-17 %
Vodítka nového radu "New Classic" zaujmú ako svojim štýlovým dizajnom, tak aj ergonomicky tvarovanou rukoväťou. K tomuto vodítku možno použiť praktický Multi box, ktorý bol uvedený pre nové Vario vodidlo a vďaka tomu môžete mať vždy maškrty a sáčky po ruke. Taktiež " VARIO LED Lighting System " - prídavné osvetlenie, môže byť používané ako doplnok. . Spoločne s inovatívnym, rýchlo reagujúcim brzdovým systémom, zaisťujú vodítka New Classic najvyššiu bezpečnosť a pohodlie pre každodenné prechádzky . flexi vodítka sú vyrábané v súlade s najvyššími štandardmi kvality a sú vyrábané v Nemecku. V závode v Bargteheide pri Hamburgu vzniká všetko, počnúc návrhom až po výrobu vysoko kvalitných vodítok - Made in Germany. Každé vodítko je zostavené ručne a prejde viac ako 90 kontrolami kvality, než je vyexpedovaný na trh. . . Veľkosť : XS . Hmotnosť psa do : 8kg . Dĺžka lanka : 3m . Typ : lanko . Farba : červená, modrá, čierna                  
do týždňa
7,89 €
Flexi Giant Neon XL pásik 8 m 50 kg +
-16 %
,. Navíjacie vodítka flexi poskytujú Vášmu psovi potrebnú voľnosť výbehu. Vďaka brzdiacemu systému, ktorý je možné ovládať jednou rukou, máte Vášho psa vždy pod kontrolou. Navyše má aj krátke blokovanie, ako dlho budete túto stopku držať, tak dlho bude vodítko blokované .. extra pevné samonavíjacie páskové vodítko s mäkkou rukoväťou , farba: čierna neónové , dĺžka: 8 m , veľkosť: XL, 50kg + ,. .   
vypredané
41,59 €
Flexi NEON REFLECT M šnúra 5 m, max. 20 kg
-20 %
Nápadité samonavíjacie vodítko v neónovom reflexným dizajnu - dvojfarebný pásik - jednoduché ovládanie jednou rukou - dĺžka lanka 5 m - vhodné pre psov do 20 kg. Navíjacie vodítka flexi poskytujú Vášmu psovi potrebnú voľnosť výbehu. Vďaka brzdiacemu systému, ktorý je možné ovládať jednou rukou, máte Vášho psa vždy pod kontrolou. Navyše má aj krátke blokovanie, ako dlho budete túto stopku držať, tak dlho bude vodítko blokované . Návod na obsluhu: krátka brzda-stlačením tlač. brzdy zablokujete voľný pohyb psa trvalá brzda-stlačením tlač. brzdy a potom zasuňte palcom poistku dopredu (jednoduchým pohybom palca späť môžete trvalú brzdu kedykoľvek od blokovať) švihnutím paží v smere psa sa vodítko automaticky navinie stlačením tlačidla brzdy palcom, psa pritiahnete k sebe . Vhodné pre plemená: Bígl, Pudel, Anglický kokeršpaniel, Border kólia atď . flexi vodítka sú vyrábané v súlade s najvyššími štandardmi kvality a sú vyrábané v Nemecku. V závode v Bargteheide pri Hamburgu vzniká všetko, počnúc návrhom až po výrobu vysoko kvalitných vodítok - Made in Germany. Každé vodítko je zostavené ručne a prejde viac ako 90 kontrolami kvality, než je vyexpedovaný na trh.
do týždňa
11,98 €
Flexi NEON REFLECT S šnúra 5 m, max. 12 kg
-17 %
Nápadité samonavíjacie vodítko v neónovom reflexným dizajnu - dvojfarebný pásik - jednoduché ovládanie jednou rukou - dĺžka lanka 5 m - vhodné pre psov do 12 kg. Navíjacie vodítka flexi poskytujú Vášmu psovi potrebnú voľnosť výbehu. Vďaka brzdiacemu systému, ktorý je možné ovládať jednou rukou, máte Vášho psa vždy pod kontrolou. Navyše má aj krátke blokovanie, ako dlho budete túto stopku držať, tak dlho bude vodítko blokované . Návod na obsluhu: krátka brzda-stlačením tlač. brzdy zablokujete voľný pohyb psa trvalá brzda-stlačením tlač. brzdy a potom zasuňte palcom poistku dopredu (jednoduchým pohybom palca späť môžete trvalú brzdu kedykoľvek od blokovať) švihnutím paží v smere psa sa vodítko automaticky navinie stlačením tlačidla brzdy palcom, psa pritiahnete k sebe . Vhodné pre plemená: jazvečík, Jack Russell teriér, Basenji, Bostonský teriér atď. . flexi vodítka sú vyrábané v súlade s najvyššími štandardmi kvality a sú vyrábané v Nemecku. V závode v Bargteheide pri Hamburgu vzniká všetko, počnúc návrhom až po výrobu vysoko kvalitných vodítok - Made in Germany. Každé vodítko je zostavené ručne a prejde viac ako 90 kontrolami kvality, než je vyexpedovaný na trh.
do týždňa
11,46 €
Multi-Box flexi na maškrty / sáčky
-1 %
Multifunkčný box, ktorý využijete pre maškrty pre Vášho psíka na prechádzkach alebo pre sáčky na exkrementy. Kompatibilný s vodítkami radu VARIO / CLASSIC new / DESIGN new! ...
skladom
od 5,53 €
Svetlo flexi LED Lighting System na vodítko čierne
-6 %
LED svetlo sa ľahko uchytia k vodítku pomocou suchého zipsu. Biele svetlo svieti na cestu a smerom vzad ste viditeľnejšie vďaka červenému blikajúcemu osvetlenia. Kompatibilný s vodítkami radu VARIO / CLASSIC new / DESIGN new! Vodítko flexi
skladom
11,83 €
Vodidlo FLEXI Classic L pásik 8m / 50kg červená
-3 %
Páskové samonavíjacie vodítko s ochranným popruhom.
skladom
21,68 €
Vodidlo FLEXI Classic Long 2 7m/20kg Lanko
Vodítko FLEXI Classic Long 2 7m / 20kg - lanko
???
od na dotaz
Vodidlo FLEXI Comfort L pásik 5m / 60kg
-2 %
Samonavíjacie páskové vodítko pre psov do 60kg.
skladom
od 24,64 €
Vodidlo FLEXI Comfort L pásik 8m / 50kg
-2 %
Samonavíjacie páskové vodítko pre psov do 50kg.
skladom
od 26,24 €
Vodidlo FLEXI Xtreme L pásik 5m / 65kg oranžová
-6 %
Samonavíjacie vodítko pre psov do 65kg.
skladom
31,49 €
Vodítko FLEXI Black Design L opasok 5m / 50kg
-10 %
Samonavíjacie vodítko pre psov do 50kg.
skladom
od 14,74 €
Vodítko FLEXI Black Design M lanko 5m / 20kg
-6 %
Samonavíjacie vodítko pre psov do 20kg.
skladom
od 10,42 €
Vodítko FLEXI Black Design M opasok 5m / 25kg
-10 %
Samonavíjacie vodítko pre psov do 25kg.
skladom
od 13,10 €
Vodítko FLEXI Black Design S lanko 5m / 12kg
-6 %
Samonavíjacie vodítko pre psov do 12kg.
skladom
od 9,05 €
Vodítko FLEXI Black Design S pásik 5m / 15kg
-6 %
Samonavíjacie vodítko pre psov do 15kg.
skladom
od 11,50 €
Vodítko FLEXI Black Design XS lanko 3m / 8kg
-6 %
Samonavíjacie vodítko pre psov do 8kg.
skladom
od 7,77 €
Vodítko FLEXI Classic Compact 2 (M) 5m/25kg Pásek
Vodítko FLEXI Classic Compact 2 5m / 25kg - pásik
???
od na dotaz
Vodítko FLEXI Classic New páska L - 5 m 1ks
-18 %
Samonavíjacie páskové vodítko pre stredné a veľké plemená psov do hmotnosti 50 kg. Dĺžka: 5 m, hmotnosť 346 g. Navíjacie vodítka flexi poskytujú Vášmu psovi potrebnú voľnosť výbehu. Vďaka brzdiacemu syst Rôzne varianty v ponuke.
do týždňa
od 20,48 €
Vodítko FLEXI Classic New páska L - 8 m 1ks
-18 %
Samonavíjacie páskové vodítko pre veľké plemená psov do hmotnosti 50 kg. Dĺžka: 8 m. Navíjacie vodítka flexi poskytujú Vášmu psovi potrebnú voľnosť výbehu.Vďaka brzdiacemu systému, ktorý je možné ovládať Rôzne varianty v ponuke.
do týždňa
od 27,46 €
Neviete si rady?
Spýtajte sa nás telefonicky
alebo emailom.
+420 774 742 123
info@abckrmiva.sk

 

Novinky

 

Anketa

Akého dopravcu preferujete?
Hlasovalo 150 ľudí

Chcete ako prvý vedieť o novinkách a akciách?
Prihláste sa k odberu.