Vitamíny a minerály pre korytnačky a plazy

Značky: Arcadia Askino Lucky Reptile Nekton TETRA Trixie Univit ZOOMED
Zobrazit:
PriceFilterView.CenaDostupnost
Výrobce
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zobraziť podľa:21 produktov
Arcadia EarthPro Supplement Starter Kit
Ľahko použiteľný kit na každodenné doplnenie.
vypredané
18,59 €
Drvená sépiová kosť pre plazy 250 ml / 70 g
-22 %
Zdroj vápnika pre plazy, čisto prírodný produkt, zvlášť vhodný pre korytnačky, rýchlo sa vstrebáva v organizme.
vypredané
3,85 €
Kalcium - pre bylinožravé a mäsožravé plazy 50g
-7 %
Doplnkové krmivo pre bylinožravé aj mäsožravé plazy a tiež obojživelníky. ..
vypredané
1,81 €
Lucky Reptile Bio Calcium-celá sepiová kost 1 kg
Tento úplne prírodný zdroj vápnika je veľmi dobre stráviteľný, ďaleko lepšie, než umelý vápnik (calcium carbon). Veľkou výhodou sépiovej kosti je jej trvanlivosť - ta je prakticky neobmedzená, ak s
vypredané
17,87 €
Lucky Reptile Bio Calcium-celá sépiová kost 2 ks
-7 %
Tento úplne prírodný zdroj vápnika je veľmi dobre stráviteľný, ďaleko lepšie, než umelý vápnik (calcium carbon). Veľkou výhodou sépiovej kosti je jej trvanlivosť - ta je prakticky neobmedzená, ak s
vypredané
3,45 €
Lucky Reptile Bio Calcium-drvená sépiová kosť
-8 %
Kalcium tvorí cca 41% obsahu, v sépiovej kosti tiež nájdeme množstvo ďalších morských minerálov. Tento úplne prírodný zdroj vápnika je veľmi dobre stráviteľný, ďaleko lepšie, než umelý vápnik (calcium c Rôzne varianty v ponuke.
vypredané
od 6,62 €
Lucky Reptile Bio Calcium-sepiová kost v prášku 50 g
-7 %
V sépiovej kosti tiež nájdeme množstvo ďalších morských minerálov. Tento úplne prírodný zdroj vápnika je veľmi dobre stráviteľný, ďaleko lepšie, než umelý vápnik (calcium carbon). Veľkou výhodou Sepia
vypredané
5,32 €
Minerálne vápno - kameň pre korytnačky 35g
-9 %
Minerálne vápno pre korytnačky v tvare korytnačky ..
skladom
1,11 €
Nekton Iguana
Všetky dôležité výživné látky, ako sú proteíny a karbohydráty a aktívne prvky (vitamíny, minerály) sú nevyhnutné pre dobrý stav leguánov, preto sú hlavnými zložkami NEKTON Iguana. NEKTON Iguana o Rôzne varianty v ponuke.
vypredané
od 14,42 €
Nekton MSA
Vysoký obsah vitamínu D3 zaisťuje dobrú syntézu vápnika v organizme, čo je nevyhnutné pre úspešný vývoj plazov.Nekton MSA už preukázal svoju úžitkovú hodnotu najmä pri odchove mláďat a je takmer nepostr Rôzne varianty v ponuke.
skladom
od 8,05 €
Nekton Multi Rep
NEKTON Multi Rep obsahuje 12 vitamínov, 9 aminokyselín a 7 stopových prvkov. Ideálny komplexný doplnok stravy pre terárijné zvieratá od skúseného a rešpektovaného európskeho výrobcu. Zloženie: hydrogenfos Rôzne varianty v ponuke.
skladom
od 8,26 €
NEKTON Pollen Energy
Peľ je plný bioaktívnych látok, živín a , aktívnych zložiek priamo z prírody, ktoré organizmu pomáhajú rôznymi , spôsobmi: má priaznivý účinok na imunitný systém a krvný obraz, , podporuje vitalitu a blaho, pretože môže podporiť mnoho metabolických , procesov . Zmiešaný peľ je rôznorodý vo svojom , zloženie. Prirodzene obsahuje, ia bielkoviny s krátkym reťazcom, až , 20 aminokyselín, polynenasýtené mastné kyseliny, minerály a stopové prvky, , ako je železo, meď, mangán, zinok a kyselina kremičitá (oxid , kremičitý), okrem fosforu, draslíka, horčíka, síry a vápnika.  Obsahuje tiež vitamín C, vitamín B1, 2, 6 a 12, rovnako ako biotín, , vitamíny A, D, E, kyselinu listovú, niacín, kyselinu pantoténovú, , antioxidačné polyfenoly ako sú flavonoidy, prírodné cukry, enzýmy, , rastlinné hormóny a mnoho iných priaznivých látok . Zloženie: Peľ vo , farmaceutickej kvalite, celkový cukor (vyjadrené ako sacharóza): 39,3 % . Dávkovanie: Denne 0,7 g , (1 odmerka) na 500 g telesnej hmotnosti . Odporúčanie: Deň ne , dezinfikujte pitnej nádoby a nádoby na potraviny s prípravkom NEKTON-Desi-Natural, , aby ste zabezpečili hygienické a čisté krmivo! . Skladujte v tme a suchu, medzi 15 ° C a , 25 ° C, nedávajte do chladničky.              
vypredané
od 21,75 €
Nekton Rep
Vysoký obsah vit. A (retinolu) je dôležitý pre vývoj kože a slizničných membrán plazov. Zmes tiež obsahuje množstvo vápnika a vitamínu D3, ktorý napomáha vstrebanie vápnika do metabolizmu živočíchov. Vš Rôzne varianty v ponuke.
vypredané
od 9,57 €
Nekton Rep Calcium + D3
-9 %
NEKTON Rep Calcium + D3 je minerálna preparát obohatený o vitamín D3 a dve aminokyseliny. Podporuje optimálny vývoj kostry plazov a prispieva k zdravému metabolizmu vápnika v tele zvierat. Veľmi ľahko sa Rôzne varianty v ponuke.
vypredané
od 5,91 €
Nekton Sugar Glider
NEKTON Sugar Glider je novým produktom nemeckého výrobcu osvedčených vitamínových a minerálnych zmesí pre zvieratá. Prášok stačí rozmiešať vo vlažnej vode a máte ihneď k dispozícii výborné a po všetkých str Rôzne varianty v ponuke.
skladom
od 24,11 €
Roboran pre plazy
-9 %
Vitamín-minerálny doplnok s obsahom vitamínov makro a mikroprvkov. Je obohatený o biotín ..
skladom
od 34,37 €
Sépiové kosti pre plazy 12 cm
-12 %
Zdroj vápnika pre plazy, čisto prírodný produkt, vhodná pre korytnačky, rýchlo sa vstrebáva v organizme.
vypredané
1,88 €
TETRA Reptisol 50ml
-7 %
Vitamínové kvapky pre plazy ..
do týždňa
11,62 €
Vitamín / minerál komplex s kalciom 50 g
-16 %
Doplnok výživy pre bylinožravé a mäsožravé plazy a obojživelníky (bez fosforu). ..
do týždňa
3,75 €
Vitamín / minerál komplex s vitamínom D3 50 g
-5 %
Pre bylinožravé plazy, vitamín-minerálny komplex, ktorý je doplnený ešte o vitamín D3. Obsahuje kalcium a všetky dôležité vitamíny, minerály a amin ...
skladom
3,63 €
Neviete si rady?
Spýtajte sa nás telefonicky
alebo emailom.
+420 774 742 123
info@abckrmiva.sk

 

Novinky

 

Anketa

Akého dopravcu preferujete?
Hlasovalo 150 ľudí

Chcete ako prvý vedieť o novinkách a akciách?
Prihláste sa k odberu.