Iams

Značky: Iams
Zobrazit:
PriceFilterView.CenaDostupnost
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zobraziť podľa:28 produktov
IAMS Cat kapsička v omáčke
Kapsička pre mačky s hovädzím mäsom a pečeňou v omáčke. Kompletné krmivo pre dospelé mačky. Kŕmny návod: mačkám s hmotnosťou 4 kg podávajte približne 3 kapsičky za deň rozdelené najmenej do 2 kŕmnych dávok. Vaša mačka môže jesť viac alebo m
do 3 týždňov
od 0,68 €
IAMS Cat kapsička v želé
Kapsička pre mačky s hovädzím mäsom a karotkou v želé. Kompletné krmivo pre dospelé mačky. Kŕmny návod: mačkám s hmotnosťou 4 kg podávajte približne 3 kapsičky za deň rozdelené najmenej do 2 kŕmnych dávok. Vaša mačka môže jesť viac alebo me
vypredané
od 0,68 €
IAMS Cat Naturally kapsička
Kapsička s mäsom zo sleďa v omáčke. 100% kompletné a vyvážené krmivo pre dospelé mačky. 
do 3 týždňov
od 0,68 €
IAMS Cat Naturally mořské maso v omáčce multipack 1020g
Kapsičky s výberom z morských mäsa v omáčke. 100% kompletné a vyvážené krmivo pre dospelé mačky. Obsah: 12 x 85 g.    
vypredané
6,78 €
IAMS Cat Naturally Senior výber z morských a suchozemských más v omáčke multipack
Kapsičky s výberom z morských a suchozemských mäs v omáčke. 100% kompletné a vyvážené krmivo pre mačacie seniorov. Obsah: 12 x 85 g.    
do 3 týždňov
od 2,72 €
IAMS Cat Naturally Senior with New Zealand Lamb in Gravy 85g
Kapsička s jahňacím mäsom v omáčke. 100% kompletné a vyvážené krmivo pre mačacie seniorov. 
vypredané
0,68 €
IAMS Cat Naturally Senior with North Atlantic Salmon in Gravy 85g
Kapsička s mäsom z lososa v omáčke. 100% kompletné a vyvážené krmivo pre mačacie seniorov.
skladom
0,68 €
IAMS Cat Naturally výber z morských a suchozemských más v omáčke multipack
Kapsičky s výberom z morských a suchozemských mäs v omáčke. 100% kompletné a vyvážené krmivo pre dospelé mačky. Obsah: 12 x 85 g.    
do 3 týždňov
od 2,72 €
IAMS cat senior delights chicken in gravy 85g kapsička
Kapsička pre staršie mačky s kuracím mäsom v omáčke. Kompletné krmivo pre staršie a staré mačky. Kŕmny návod: mačkám s hmotnosťou 4 kg podávajte približne 3 / 4-1 kapsičku najmenej 2x denne. Vaša mačka môže jesť viac alebo menej v závislost
do 3 týždňov
0,68 €
IAMS Dog Adult Large Chicken
Krmivo IAMS for Vitality pre dospelých psov veľkých plemien je 100% kompletné a vyvážené krmivo, ktoré podporuje sedem znakov zdravé vitality a súčasne prispieva k zdravému rastu a vývoju psa.
do týždňa
od 10,00 €
IAMS Dog Adult Small & Medium Chicken 3kg
Krmivo IAMS for Vitality pre dospelých psov malých a stredných plemien je 100% kompletné a vyvážené krmivo, ktoré podporuje sedem znakov zdravé vitality a súčasne prispieva k zdravému rastu a vývoju psa.
vypredané
10,00 €
IAMS Dog Adult Small & Medium Lamb 3kg
Krmivo IAMS for Vitality pre dospelých psov malých a stredných plemien je 100% kompletné a vyvážené krmivo, ktoré podporuje sedem znakov zdravé vitality a súčasne prispieva k zdravému rastu a vývoju psa.
do 3 týždňov
10,00 €
IAMS Dog Adult Weight Control Chicken
Krmivo IAMS for Vitality s nízkym obsahom tuku pre dospelých psov a psích seniorov všetkých plemien je 100% kompletné a vyvážené, odborníkmi zostavené krmivo, ktoré podporuje sedem znakov zdravé vitality a súčasne prispieva k regulácii hmotnosti psa.
do týždňa
od 10,00 €
IAMS Dog Puppy Large Chicken 3kg
Krmivo IAMS for Vitality pre šteňatá veľkých plemien je 100% kompletné a vyvážené krmivo, ktoré podporuje sedem znakov zdravé vitality šteňaťa a súčasne prispieva k zdravému rastu a vývoju.
vypredané
10,20 €
IAMS Dog Puppy Small & Medium Chicken
Krmivo IAMS for Vitality pre šteňatá malých a stredných plemien je 100% kompletné a vyvážené krmivo, ktoré podporuje sedem znakov zdravé vitality šteňaťa a súčasne prispieva k zdravému rastu a vývoju.
do týždňa
od 10,20 €
IAMS Dog Senior Large Chicken 3kg
Krmivo IAMS for Vitality pre psích seniorov veľkých plemien je 100% kompletné a vyvážené krmivo, ktoré podporuje sedem znakov zdravé vitality a súčasne prispieva k zdraviu tráviacej sústavy psa.
do 3 týždňov
10,00 €
IAMS Dog Senior Small & Medium Chicken 3kg
Krmivo IAMS for Vitality pre psích seniorov malých a stredných plemien je 100% kompletné a vyvážené krmivo, ktoré podporuje sedem znakov zdravé vitality a súčasne prispieva k zdraviu tráviacej sústavy psa.
do 3 týždňov
10,25 €
IAMS for Vitality Adult Cat Food Hairball Reduction with Fresh Chicken
Krmivo IAMS for Vitality pre redukciu chlpových bezoárov pre dospelé mačky a mačacie seniorov s čerstvým kuracím mäsom je 100% kompletné a vyvážené krmivo, ktoré podporuje sedem znakov zdravé vitality a súčasne zmierňuje ťažkosti súvisiace s tvorbou chlpových bezoárov.
do týždňa
od 29,17 €
IAMS for Vitality Adult Cat Food with Fresh Chicken
Krmivo IAMS for Vitality pre dospelé mačky s čerstvým kuracím mäsom je 100% kompletné a vyvážené, odborníkmi zostavené krmivo, ktoré podporuje sedem znakov zdravé vitality mačky a zaistí jej zdravú kožu a lesklú srsť.
do týždňa
od 8,60 €
IAMS for Vitality Adult Cat Food with Lamb
Krmivo IAMS for Vitality pre dospelé mačky s jahňacím mäsom je 100% kompletné a vyvážené krmivo, ktoré podporuje sedem znakov zdravé vitality a zaistí mačke zdravú kožu a nádherne lesklú srsť.
do týždňa
od 10,68 €
Neviete si rady?
Spýtajte sa nás telefonicky
alebo emailom.
+420 774 742 123
info@abckrmiva.sk

 

Novinky

 

Anketa

Akého dopravcu preferujete?
Hlasovalo 156 ľudí

Chcete ako prvý vedieť o novinkách a akciách?
Prihláste sa k odberu.