Taste of the Wild

Značky: Taste of the Wild
Zobrazit:
PriceFilterView.CenaDostupnost
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zobraziť podľa:27 produktov
Taste of the Wild Southwest Canyon Canine  2kg
Kompletní krmivo Southwest Canion Canine je určeno pro všechna plemena všech věkových kategorií. Hovězí s kombinací pečeného divočáka je kombinace exkluzivní chuti a lehce stravitelných bílkovin.
skladom
17,89 €
Taste of the Wild High Prairie  2kg
Kompletní krmivo High Praire Canine z pečeného bizona a zvěřiny je určené pro dospělé psy všech plemen. Krmivo High Praire neobsahuje žádné obiloviny, jako příloha k masu se používají batáty, které obsahují mnoho přírodních vitamínů a minerálů.
skladom
17,89 €
Taste of the Wild High Prairie Puppy  2kg
Kompletní krmivo High Praire Puppy poskytuje vynikající výživu pro rostoucí štěně. Bizon poskytuje vysoce stravitelný zdroj kvalitních bílkovin. Ovoce, zelenina a bylinky podporují imunitní systém psa.
skladom
17,89 €
Taste of the Wild Pacific Stream Puppy  2kg
Kompletní krmvo Pacific Stream Puppy poskytuje vynikající výživu pro rostoucí štěně. Kombinace lososa a mořských ryb poskytují vysoce stravitelný zdroj kvalitních bílkovin vhodný i pro alergické psy.
vypredané
17,89 €
Taste of the Wild Pacific Stream  2kg
Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen po vzoru přirozené stravy šelem. Přibližuje lov ryb ve studených vodách amerických řek. Základ tvoří uzený losos a moučka z oceánských ryb.
skladom
17,89 €
Taste of the Wild Wetlands Wild Fowl  2kg
Kompletní krmivo pro dospělé psy po vzoru přirozené stravy šelem. Přibližuje lov kachen ve studených mokřadech. Základ tvoří pečená křepelka, kachna a uzená krůta.
skladom
17,89 €
Taste of the Wild Appalachian Valley Small Breed
Kompletné krmivo pre dospelé psy. Vyvážené krmivo, ktorému dominuje neodolateľné mäso z diviny, je určené predovšetkým labužníkom z radov menších plemien.
skladom
od 40,82 €
Taste of the Wild High Prairie
Kompletné krmivo High Praire Canine z pečeného bizóna a zveriny je určené pre dospelých psov všetkých plemien. Krmivo High Praire neobsahuje žiadne obilniny, ako príloha k mäsu sa používajú batáty, ktoré obsahujú mnoho prírodných vitamínov a minerálov.
skladom
od 40,82 €
Taste of the Wild High Prairie Puppy
Kompletné krmivo High Praire Puppy poskytuje vynikajúcu výživu pre rastúce šteňa. Bizon poskytuje vysoko stráviteľný zdroj kvalitných bielkovín. Ovocie, zelenina a bylinky podporujú imunitný systém psa.
skladom
od 40,82 €
Taste of the Wild konzerva Pacific Stream 375g
 Podrobný popis Losos, rybí vývar, voda, vajcia, hrášok, prírodná aróma, zemiakový škrob, uhličitan vápenatý, sladké zemiaky, zemiaky, ryby z oceánu, údený losos, guma guar, soľ, tripolyfosfát
skladom
2,29 €
Taste of the Wild konzerva Wetlands Wild Fowl 375g
 Podrobný popis Zloženie: Kačica, kačacie vývar, kurací vývar, kuracia pečeň, kuracie mäso, vajcia, hrášok, prírodná aróma, zemiakový škrob, sladké zemiaky, zemiaky, morské ryby, pečená kačica, pečená k
skladom
2,59 €
Taste of the Wild mačka Canyon River Feline
 Zloženie: Pstruh, rybia múčka, sladké zemiaky, zemiaky, proteín z hrachu, zemiaková bielkovina, repkový olej, údený losos, prírodná aróma, cholín chlorid, DL-metionín, taurín, sušený koreň čakanky, paradajky, Rôzne varianty v ponuke.
skladom
od 17,89 €
Taste of the Wild mačka Canyon River Feline 6,6kg
Kompletné krmivo pre mačky všetkých plemien a všetkého veku s pstruhom a údeným lososom. Taste of the Wild Canyon River Feline je bezobilninové krmivo v podobe granúl.
skladom
47,95 €
Taste of the Wild mačka Lowland Creek
Kompletné krmivo pre mačky vhodné pre všetky štádiá života. Proteíny získané z kačice, prepelice a ostatnej hydiny si vaša mačka zamiluje. Ovocie, zelenina a tiež taurín pre ostrý mačacie zrak.
skladom
od 17,96 €
Taste of the Wild mačka Rocky Mountain Feline
Zloženie: Kuracia múčka, hrášok, sladké zemiaky, kurací tuk (konzervovaný zmesou tokoferolov), hrachová bielkovina, zemiakový proteín, pečené srnčej, údený losos, prírodná aróma, morská rybia múčka, DL-metionín, Rôzne varianty v ponuke.
skladom
od 17,89 €
Taste of the Wild mačka Rocky Mountain Feline 6,6 kg
Kompletné krmivo pre mačky všetkého veku a všetkých plemien s kuracím, srnčím a lososom.
skladom
45,41 €
Taste of the Wild Pacific Stream
Kompletné krmivo pre dospelé psy všetkých plemien podľa vzoru prirodzenej stravy šeliem. Približuje lov rýb v studených vodách amerických riek. Základ tvorí údený losos a múčka z oceánskych rýb.
skladom
od 40,82 €
Taste of the Wild Pacific Stream Puppy
Kompletné krmivo Pacific Stream Puppy poskytuje vynikajúcu výživu pre rastúce šteňa. Kombinácia lososa a morských rýb poskytujú vysoko stráviteľný zdroj kvalitných bielkovín vhodný aj pre alergické psy.
skladom
od 40,82 €
Taste of the Wild Pine Forest
Zverina, ktorá je dominantou krmiva Pine Forest ™, je určená pre gurmánov všetkých plemien a akéhokoľvek veku.
skladom
od 17,89 €
Neviete si rady?
Spýtajte sa nás telefonicky
alebo emailom.
+420 774 742 123
info@abckrmiva.sk

 

Novinky

 

Anketa

Akého dopravcu preferujete?
Hlasovalo 156 ľudí

Chcete ako prvý vedieť o novinkách a akciách?
Prihláste sa k odberu.