Psi

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Výživa štěňat
Do 3. mesiaca veku stačí šteňatám materské mlieko. Materské mlieko je najdokonalejšia potrava, ktorá sa len ťažko nahrádza. V prípade, že sučka nemá dostatok materského mlieka, je nevyhnutné použiť nejakú náhradu.
do týždňa
0 €
torzia žalúdku
Jedná sa o Perakútne a život ohrozujúce ochorenia prevažne veľkých plemien. Najčastejšie je to nemecká doga, nemecký ovčiak, boxer, briard, bernský salašnícky pes. Výskyt u malých plemien je občas z praxe popisovaný, ale je vzácny. Rozoznávame dve formy, buď obyčajnou dilatáciu ( "nafúknutie" plynom) alebo dilatáciu a volvulus, kedy je tráviacej trubice zaškrtená vlastným otočením žalúdka okolo svojej osi.
do týždňa
0 €
torzia žalúdku
Prítomnosť urolitov (močových kamienkov) kdekoľvek v priebehu močového aparátu je v súčasnej dobe rozšírený patologický stav, ktorý môže v závažných prípadoch ohroziť život zvieraťa.
do týždňa
0 €
torzia žalúdku
Ide o bakteriálne ochorenie, ktoré je vyvolané rôznymi druhmi baktérií z rodu Leptospira. Zdrojom infekcie sú najčastejšie hlodavce, ale aj ďalšie domáce a hospodárske zvieratá.
do týždňa
0 €
torzia žalúdku
Kardiovaskulárna dirofilarioza, známa aj ako srdcová červivosť, je závažné parazitárne ochorenie. Srdcový červ (Dirofilaria immitis) je parazit psov a ostatných psovitých šeliem. 
do týždňa
0 €
Neviete si rady?
Spýtajte sa nás telefonicky
alebo emailom.
+420 774 742 123
info@abckrmiva.sk

 

Novinky

 

Anketa

Akého dopravcu preferujete?
Hlasovalo 156 ľudí

Chcete ako prvý vedieť o novinkách a akciách?
Prihláste sa k odberu.