Žiarivky, žiarovky do terária

Značky: Arcadia Hagen Lucky Reptile REPTI PLANET Trixie
Zobrazit:
PriceFilterView.CenaDostupnost
Výrobce
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zobraziť podľa:58 produktov
Arcadia D3 Reptile Lamp
pre všetky druhy denných gekón, leguány, chameleónmi a agamy vodné vhodné tiež pre obojživelníky (mloky, mlokov, žaby) 6% UVB pre správnu syntézu vitamínu D3 30% UVA výborná produkcie viditeľného sv Rôzne varianty v ponuke.
skladom
od 26,77 €
Arcadia Deep Heat Projector 80W
Unikátny systém vyhrievania terárií, produkuje dva druhy infračerveného žiarenia. Najnovšia technológia pre denné i nočné ohrev.
skladom
34,94 €
Arcadia T5 UVB Desert Reptile Kit 54W 12% UVB
Kompletná sada žiarivky v prevádzkovej jednotke a reflektora, možno ich okamžite použiť. Určené pre plazy z púštnych oblastí. Možné napojenie až 10 jednotiek za sebou!
vypredané
84,66 €
Arcadia T5 UVB Dragon Lamp Kit 54W 14% UVB
Kompletná sada žiarivky sa 14% UVB v prevádzkovej jednotke a reflektora, možno ich okamžite použiť. Určené pre plazy z púštnych oblastí. Možné napojenie až 10 jednotiek za sebou!
skladom
84,66 €
Arcadia T5 UVB Forest Reptile Kit 54W 6% UVB
Kompletná sada žiarivky v prevádzkovej jednotke a reflektora, možno ich okamžite použiť. Určené pre plazy z tropických dažďových lesov. Možné napojenie až 10 jednotiek za sebou!
skladom
84,66 €
Basking Spot-Lamp
Vydávané infračervené svetlo podporuje termoreguláciu a napomáha dobrému zdraviu.
do týždňa
od 4,81 €
Infrared Heat Spot-Lamp red
Infračervená hrejivá bodová lampa pre terária, chráňte pred pošplícháním vodou, nepoužívajte ako domáce osvetlenie !, používať len pre zvieratá! ...
skladom
od 7,63 €
Lucky Reptile Basking Sun
Výhrevná terárijná bodová žiarovka Basking Sun je nová rada výhrevných bodových žiaroviek. Majú špeciálne utvorený reflektor, vďaka ktorému je svetlo aj teplo správne smerované. V porovnaní s mnohými konkuren Rôzne varianty v ponuke.
vypredané
od 7,89 €
Lucky Reptile Compact UV Sun 20W
Účinný kompaktný zdroj UVB pre terária. Lucky Reptile vyrába svoje kompakty priamo v Nemecku, akreditovanou továrňou, ktorá môže garantovať parametre. Nemôže sa teda stať, že budete sklamaní, čo sa čast
vypredané
31,14 €
Lucky Reptile Daylight Sun T5
Lucky Reptile Daylight Sun T5 bola navrhnutá pre dosiahnutie vysokého výkonu a jej svetelné spektrum je vhodné pre všetky terárijné zvieratá. Daylight Sun obsahuje o 40% väčší svetelný výkon ako zrovnajú Rôzne varianty v ponuke.
skladom
od 23,84 €
Lucky Reptile Daylight Sun T5 ECO
Táto žiarivka bola vyvinutá špeciálne pre použitie s Lucky Reptile Light Strip T5 ECO. Jedná sa o trubicu T5 s vysokou účinnosťou, ktorá dosahuje rovnakú jednotku svetelného toku, ale ušetrí viac ako 25% Rôzne varianty v ponuke.
vypredané
od 19,38 €
Lucky Reptile Halogen Sun LV Double Pack
Malé bodové halogény pre osvetlenie a ohrev terária. Premyslená konštrukcia reflektora smeruje svetlo a teplo pred samotný halogén, teda na miesto, na ktoré je namierený. Tým sa značne líšia od priemyselne Rôzne varianty v ponuke.
vypredané
od 9,89 €
Lucky Reptile Halogen Sun LV Nano Double Pack
Malé bodové halogény s nízkou voltážou (12V) sú vhodné pre osvetlenie a ohrev malých boxov, plastových terárií alebo menších insektária. Halogén Sun LV Nano sa inštaluje do objímky G5.3 a potrebuje ku s Rôzne varianty v ponuke.
skladom
od 9,89 €
Lucky Reptile Halogen Sun Mini Double Pack
Vďaka mimoriadnemu reflektora vyrába viac tepla a svetla než bežné bodové žiarovky. Každé balenie je Double Pack - obsahuje teda 2x Halogen Sun Mini. Rôzne varianty v ponuke.
skladom
od 12,27 €
Ochranný kryt/klec pro terarijní lampy 12x16 cm

Vyberte si z rôznych variantov v našej ponuke ...

do týždňa
15,12 €
Skúšačka na žiarovky TRIXIE
Pre typy žiaroviek: G13, b15d, g4, g5, gu 5.3, Gy 6.35, E10, e14, E27 ..
do týždňa
8,58 €
Žiarivka REPTI PLANET Repti UVB 10.0
Ideálne pre všetky púštne plazy. Optimálne úrovne UVB, napodobňuje slnečná prostredie púštnych oblastí.
do 3 týždňov
od 15,31 €
Žiarivka REPTI PLANET Repti UVB 5.0
Ideálne pre všetky tropické a subtropické plazy. Optimálne úrovne UVB, napodobňuje tienisté prostredie dažďových pralesov a tropických oblastí.
do 3 týždňov
od 15,31 €
Žiarovka EXO TERRA Day Glo 15W
Žiarovka zaisťujúce široké spektrum denného svetla pre terária, zvyšuje okolitú teplotu vzduchu v teráriu a tým stimuluje prirodzené správanie a režim ž ...
do 3 týždňov
7,90 €
Žiarovka EXO TERRA Day Glo 25W
Žiarovka zaisťujúce široké spektrum denného svetla pre terária, zvyšuje okolitú teplotu vzduchu v teráriu a tým stimuluje prirodzené správanie a režim ž ...
vypredané
7,90 €
Neviete si rady?
Spýtajte sa nás telefonicky
alebo emailom.
+420 774 742 123
info@abckrmiva.sk

 

Novinky

 

Anketa

Akého dopravcu preferujete?
Hlasovalo 156 ľudí

Chcete ako prvý vedieť o novinkách a akciách?
Prihláste sa k odberu.