Royal Canin VD Canine Gastro Intestinal Puppy

-17 %
Royal Canin VD Canine Gastro Intestinal Puppy
Špeciálna veterinárna diéta pre šteňatá trpiace ochorením tráviaceho traktu. Šteňatá s digestívnymi problémami môžu byť apatické a úzkostlivé. Naša veterinárna diéta ich vráti späť do života. Znižuje totiž riziko ochorenia vstrebávania živín v čreve a napomáha regenerácii črevnej steny. Je ideálny napríklad pri poruchách trávenia, akútnej a chronickej hnačke, gastritíde, kolitíde, vrodenej nedostatočnosti exokrinného pankreasu, zápalovom ochorení čriev alebo dysorexii.
Špeciálna veterinárna diéta pre šteňatá trpiace ochorením tráviaceho traktu. Šteňatá s digestívnymi problémami môžu byť apatické a úzkostlivé. Naša ... viac informácií
Ponúkame tieto varianty
KódP996015
PopisDiskusia
ROYAL CANIN GASTROINTESTINAL PUPPY veľmi mäkká pena je kompletné diétne krmivo pre šteňatá s receptúrou pre zlepšenie akútnych črevných resorpčných ochorení a podporu nutričnej obnovy a rekonvalescencie. Vysoko stráviteľné látky. Zvýšená hladina elektrolytov a vysoká koncentrácia esenciálnych. 
ODPORÚČAME: Pred použitím sa odporúča vyžiadať si stanovisko veterinárneho lekára.GASTROINTESTINAL PUPPY veľmi mäkká pena podávajte po dobu 1 až 2 týždňov počas obdobia akútnej hnačky a následnej rekonvalescencie kým nie je dosiahnuté úplné uzdravenie. 
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť
Neviete si rady?
Spýtajte sa nás telefonicky
alebo emailom.
+420 774 742 123
info@abckrmiva.sk

 

Novinky

 

Anketa

Akého dopravcu preferujete?
Hlasovalo 150 ľudí

Chcete ako prvý vedieť o novinkách a akciách?
Prihláste sa k odberu.