Hračky na maškrty pre psov

Značky: Busy Buddy PetSafe Trixie
Zobrazit:
PriceFilterView.CenaDostupnost
Výrobce
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zobraziť podľa:18 produktov
Bouncy Bone
Hračka pro psy Bouncy Bone ™ L. Kosť je vyrobená z odolného materiálu, dá sa odskrutkovať a pomedzi sa nasadzujú maškrty-plátky, ktore dokážem psa Dlhodobá zabaviť. Vhodná pre veľké psy s váhou od 27kg Rôzne varianty v ponuke.
do 3 dní
od 6,34 €
Bristle Bone
Hračka pre psa Bristle Bone ™ L. Kosť je vyrobená z odolného materiálu, dá sa odskrutkovať a pomedzi sa nasadzujú maškrty-plátky, ktore dokážem psa Dlhodobá zabaviť. Hračka je aj výbornou pomocky na či Rôzne varianty v ponuke.
vyradené
od 8,16 €
Bunch loptička na maškrty s vanilkou HipHop
-17 %
Bunch loptička na maškrty s vanilkou . aktívne hračka do ktorej je možné vložiť maškrty , vnútri balónika sú gumové prepážky v ktorých sa palsky záchytnou a pri hre keď balón pes kotúľa či ho hryzie palsky vypadávajú , hračka s motiváciou maškŕt je výbornou výcvikovú pomôckou , hračka je s príchuťou vanilky , materiál: prírodné guma , farba: červená , priemer: 6cm   
do týždňa
od 4,12 €
Busy Buddy® Ultra Refill Rings
Busy Buddy® Ultra Refill Rings Psy radi žujú a hračky Busy Buddy® Ultra sú určené práve pre nich. Tieto extra široké pochúťky sú špeciálne navrhnuté pre   Busy Buddy® Ultra hračky.Sú 4 krát tučný Rôzne varianty v ponuke.
skladom
od 5,53 €
Busy Buddy® Ultra Stratos
Busy Buddy® Ultra Stratos ™ Psy radi žujú a táto hračka je práve pre nich. Hračka je navrhžena tak aby bolo ťažké poriadne sa zahryznúť do náplne a vďaka tomu si udrží Pejskové pozornosť dlhšie. Vyrob Rôzne varianty v ponuke.
skladom
od 9,17 €
Busy Buddy® Ultra Woofer
Pískacie hračka pre psa Busy Buddy® Ultra Woofer ™. Psy radi žujú a táto hračka je práve pre nich. Jej extra široké konca chráni náplň v stredu. Hračka je navrhžena tak aby bolo ťažké poriadne sa za Rôzne varianty v ponuke.
vypredané
od 8,28 €
Humti Dumty vajíčko na maškrty s vanilkou 10cm HipHop
-17 %
Humti Dumty vajíčko na maškrty s vanilkou . hračka slúži pre aktívnu hru a je možné ju naplniť maškrty , pes sa snaží hýbať hračkou, aby maškrty vypadávali , širšiu spodná časť hračky má zosilnené dno a tak sa vajíčko stále vracia do kolmej polohy , hračka je s príchuťou vanilky a osviežuje dych vášho psa , materiál: prírodný guma-kaučuk , farba: červená , rozmer: 8cm .
do týždňa
od 4,76 €
Chuckle™ ML
Hračka pre psa Chuckle ™ ML vhodná pre psov od 9 kg. Chuckle je zábavná hračka, ktorá si určite získa pozornosť každého psíka - vydáva zábavný zvuk a do každej strany hračky sa dajú vložiť maškrty alebo s
do 3 dní
10,00 €
Kibble Nibble
Hračka pre psa Kibble Nibble lopta - dávkovač krmiva. Hračka sa dá použiť, Ako dávkovač krmiva a zároveň Ako príjemná zábavka pre psa. Hračka sa skladá z dvoch častí na zavytie. Vhodná je najme pre psov
do 3 dní
12,00 €
Kibble Nibble S
Hračka pre psa Kibble Nibble S lopta - dávkovač krmiva. Hračka sa dá použiť, Ako dávkovač krmiva a zároveň Ako príjemná zábavka pre psa. Hračka sa skladá z dvoch častí na zavytie. Vhodná je najme pre p
do 3 dní
9,58 €
Labyrint-Snacky lopta na pamlsky tvrdá guma TRIXIE
-17 %
Aktívna hračka do ktorej je možné umiestniť maškrty.Vnútri balónika sú gumové prepážky v ktorých sa palsky zachytí.Pri hre, ak sa balón kotúľa, maškrty vypadávajú.Hračka s motiváciou maškŕt je výbornou výcvikovú pomôckou.
do týždňa
od 5,22 €
Lopta na pamlsky pre psa TRIXIE
Aktívna hračka na maškrty, ktorú si psík veľmi rýchlo obľúbia. Otvor na maškrty je nastaviteľný podľa veľkosti vloženého maškrty a frekvencie ako rýchlo majú odmeny vypadávať.
do týždňa
od 2,59 €
Loptička na maškrty s vanilkou 6cm
Loptička na maškrty s vanilkou . aktívne hračka do ktorej je možné vložiť maškrty , vnútri balónika sú gumové prepážky v ktorých sa palsky záchytnou a pri hre keď balón pes kotúľa či ho hryzie palsky vypadávajú , hračka s motiváciou maškŕt je výbornou výcvikovú pomôckou , hračka je s príchuťou vanilky , materiál: prírodné guma , farba: oranžová , priemer: 6cm   
do týždňa
4,99 €
Náplne do hračiek Busy Buddy®-S
-17 %
Náhradné náplne pre Busy Buddy® hračky
skladom
5,36 €
Rolling Tires na maškrty s vanilkou extra robustnou HipHop
-17 %
Rolling Tires na maškrty s vanilkou extra robustný . hračka slúži pre aktívnu hru a je možné ju naplniť maškrty , pes sa snaží hýbať hračkou, aby maškrty vypadávali , hračka je robustný , hračka je s príchuťou vanilky a osviežuje dych vášho psa , materiál: prírodná guma-kaučuk , farba: modrá , rozmer: 8,5cm 
do týždňa
od 4,34 €
Squirrel Dude
Hračka pre psa Squirrel Dude ™ L. Hračka je vhodná pre psíkov Veľkosti od 22 kg. Veverička Dude je extrémne odolná na hryzenie. Na spodnej strane má hračka otvor a gumové hroty, ktore sa ÚDAJOV nastaviť rôzne varianty v ponuke.
do 3 dní
od 5,97 €
Tug-a-Jug
Hračka pre psa Tug-a-Jug ™ ML, vhodná pro psy s váhou nad 18kg. & Scaron; Špeciálna hračka vo forme fľaše, z ktorej pri pohybe vypadávajú maškrty. Vo fľaši je knôt-lano, ktore sa pohybuje smerom dnu a v Rôzne varianty v ponuke.
do 3 dní
od 11,02 €
Waggle
Hračka pre psa Waggle ™ S. je zábavná hračka, ktora je nesmierne ohybná, aby dokázala zabaviť pri pohybe sem a tam. Do každej strany hračky sa ÚDAJOV vložiť maškrty Alebo syr a pod. Hračka je vhodná pre Rôzne varianty v ponuke.
vyradené
od 4,71 €