VL Nature Hamster pre škrečky

-7 %
VL Nature Hamster pre škrečky
VL Nature Hamster pre škrečky
VL Nature Hamster pre škrečky
Kompletné krmivo pre škrečky. Toto krmivo obsahuje 25 druhov prísad najvyššej kvality. Krmivo je obohatené veľkým množstvom kúskov sušeného ovocia a orieškov. Škrečok si od prírody zhromažďuje svoju stravu vo svojich tvárach, tzv. Si ju škrečkom na horšie časy. Vlhkejšie zelená strava mu môže spôsobiť vážne problémy. Z tohto dôvodu je tento druh stravy v krmive nahradený extrudovanú zeleninou.  Krmivo tiež obsahuje viac vitamínu E, aby sa predišlo problémom so srsťou. Krmivo je prispôsobené potrebám vášho miláčika a takmer sa zhoduje so stravovacími návykmi zvieraťa v prírode. Je balené technológiou "Freshpack" garantujúci čerstvosť výrobku pred jeho otvorením (balené v ochrannej atmosfére) .  Vrecko je možné po otvorení opätovne uzavrieť.
Kompletné krmivo pre škrečky. Toto krmivo obsahuje 25 druhov prísad najvyššej kvality. Krmivo je obohatené veľkým množstvom kúskov sušeného ovocia a ... viac informácií
Ponúkame tieto varianty
Kód0205796
PopisDiskusia
Vyberte si z rôznych variantov v našej ponuke …
Kompletné krmivo pre škrečky. Toto krmivo obsahuje 25 druhov prísad najvyššej kvality. Krmivo je obohatené veľkým množstvom kúskov sušeného ovocia a orieškov. Škrečok si od prírody zhromažďuje svoju stravu vo svojich tvárach, tzv. Si ju škrečkom na horšie časy. Vlhkejšie zelená strava mu môže spôsobiť vážne problémy. Z tohto dôvodu je tento druh stravy v krmive nahradený extrudovanú zeleninou. 
 Krmivo tiež obsahuje viac vitamínu E, aby sa predišlo problémom so srsťou. Krmivo je prispôsobené potrebám vášho miláčika a takmer sa zhoduje so stravovacími návykmi zvieraťa v prírode. Je balené technológiou "Freshpack" garantujúci čerstvosť výrobku pred jeho otvorením (balené v ochrannej atmosfére). 
 Vrecko je možné po otvorení opätovne uzavrieť. 
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť
Neviete si rady?
Spýtajte sa nás telefonicky
alebo emailom.
+420 774 742 123
info@abckrmiva.sk

 

Novinky

 

Anketa

Akého dopravcu preferujete?
Hlasovalo 148 ľudí

Chcete ako prvý vedieť o novinkách a akciách?
Prihláste sa k odberu.