VL Nature Cuni Junior pre králiky

-66 %
VL Nature Cuni Junior pre králiky
VL Nature Cuni Junior pre králiky
VL Nature Cuni Junior pre králiky
. Kompletné krmivo Cuni Junior Nature je prispôsobené na mieru špecifickým nutričným potrebám mláďat králikov, a to predovšetkým tých zakrpatených. Podáva sa do 6 mesiacov veku. Táto prémiová čisto prírodná zmes dodáva všetky potrebné živiny, vitamíny, minerály a aminokyseliny, ktoré váš maznáčik potrebuje pre správny vývin v období rastu . Cuni Junior Nature obsahuje extra porciu vlákniny, bylinky, zeleninu, ovocie a navyše aj zdraviu prospešná nutraceutiká. Tá podporujú správne zažívanie, zdravý chrup, žiarivú srsť a pevné zdravie. Veľká rozmanitosť použitých surovín zaručuje výbornú chuť a vynikajúci príjem .  Toto krmivo je úplne bez lisovaných peliet! ,. Zloženie: . Vedľajšie výrobky zeleninového pôvodu, Zelenina, Obilniny, Zeleninové bielkovinové extrakty, Semená, Ovocie, Minerály, Kvasnice, Výťažok z aksamietnice, Frukto-oligosacharidy, Riasy, Jukový extrakt, Bylinky, Mannan-oligosacharidy, Výťažok z hroznových jadierok . Analytické zložky: . Hrubá bielkovina 16,50%, Hrubé tuky 4%, Hrubý popol 6%, Vláknina 15%, Vápnik 0,70%, Fosfor 0,50%, Lyzín 0,81%, Metionín 0,29%, Vitamín A 16.000 mj / kg, Vitamín D3 1.500 mj / kg, Vitamín E 40 mg / kg, síran meďnatý (II) - meď 13 mg / kg . Dávkovanie: . V závislosti na veľkosti a plemene králika odporúčame podávať denne 50 až 80 g. Krmivo a pitnú vodu denne vymieňajte. Pridávajte aj dostatok sena. 
. Kompletné krmivo Cuni Junior Nature je prispôsobené na mieru špecifickým nutričným potrebám mláďat králikov, a to predovšetkým tých ... viac informácií
Ponúkame tieto varianty
Kód0205790
PopisDiskusia
Vyberte si z rôznych variantov v našej ponuke …
 
 Kompletné krmivo Cuni Junior Nature je prispôsobené na mieru špecifickým nutričným potrebám mláďat králikov, a to predovšetkým tých zakrpatených. Podáva sa do 6 mesiacov veku. Táto prémiová čisto prírodná zmes dodáva všetky potrebné živiny, vitamíny, minerály a aminokyseliny, ktoré váš maznáčik potrebuje pre správny vývin v období rastu. 
 Cuni Junior Nature obsahuje extra porciu vlákniny, bylinky, zeleninu, ovocie a navyše aj zdraviu prospešná nutraceutiká. Tá podporujú správne zažívanie, zdravý chrup, žiarivú srsť a pevné zdravie. Veľká rozmanitosť použitých surovín zaručuje výbornú chuť a vynikajúci príjem. 
 Toto krmivo je úplne bez lisovaných peliet! 
 Zloženie: 
 Vedľajšie výrobky zeleninového pôvodu, Zelenina, Obilniny, Zeleninové bielkovinové extrakty, Semená, Ovocie, Minerály, Kvasnice, Výťažok z aksamietnice, Frukto-oligosacharidy, Riasy, Jukový extrakt, Bylinky, mannan-oligosacharidy, Výťažok z hroznových jadierok. 
 Analytické zložky: 
 Hrubá bielkovina 16,50%, Hrubé tuky 4%, Hrubý popol 6%, Vláknina 15%, Vápnik 0,70%, Fosfor 0,50%, Lyzín 0,81%, Metionín 0,29%, Vitamín A 16.000 mj / kg, Vitamín D3 1.500 mj / kg, Vitamín E 40 mg / kg, síran meďnatý (II) - meď 13 mg / kg. 
 Dávkovanie: 
 V závislosti na veľkosti a plemene králika odporúčame podávať denne 50 až 80 g. Krmivo a pitnú vodu denne vymieňajte. Pridávajte aj dostatok sena.    
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť
Neviete si rady?
Spýtajte sa nás telefonicky
alebo emailom.
+420 774 742 123
info@abckrmiva.sk

 

Novinky

 

Anketa

Akého dopravcu preferujete?
Hlasovalo 148 ľudí

Chcete ako prvý vedieť o novinkách a akciách?
Prihláste sa k odberu.