Prúdenia PlaqueOff Mini Dental Bones zeleninové 340g

-18 %
Prúdenia PlaqueOff Mini Dental Bones zeleninové 340g
PlaqueOff™ Mini Dental Bones sa používajú na odstránenie a prevenciu zápachu z papule, zubného povlaku a zubného kameňa.
PlaqueOff™ Mini Dental Bones sa používajú na odstránenie a prevenciu zápachu z papule, zubného povlaku a zubného kameňa. ... viac informácií
KódXP14
Dostupnosť:
vypredané
Vaša cena s DPH17,03 € s DPH
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Bežná cena 20,70 €
Ušetríte 3,67 € 18 %
PopisDiskusia


PlaqueOff® Mini Dental Bones


Pomáhajú vyčisteniu plaku a zubného kameňa
Pre menšie plemená
Pomáha osviežiť dych
Prírodný produkt vyrobený z morskej riasy
K dispozícii aj v štyroch ďalších príchutiach pre väčšie plemená

ProDen PlaqueOff® Mini Dental Bones sú žuvacie kosti s osvedčeným práškom PlaqueOff® ako jednou zo zložiek. Pokiaľ používate denne, tento prírodný produkt vyrobený z rias môže výrazne dopĺňať bežnú zubnú hygienu. 
Nechajte svojho psa žuť! 
Psy neustále produkujú povlak v ústach. Ak nie sú ošetrené, môžu kalcifikovať do zubného kameňa, čo nemožno odstrániť zo zubov. Veterinár potrebuje na odstránenie zubného kameňa anestéziu a ultrazvuku. Pokiaľ zubný kameň zostane neošetrený, môže to viesť k infekciám, ktoré sa v tele zvieraťa prenášajú, čo môže poškodiť srdce, pľúca, pečeň a negatívne ovplyvniť funkcie obličiek. Našim cieľom je ponúknuť vám efektívne a jednoduché možnosti pre zubnú a ústnu hygienu svojho maznáčika. 
ProDen PlaqueOff® Mini Dental Bones pomáhajú predchádzať tvorbe plaku. Unikátny tvar a abrazívny účinok kostí, pomáha odstrániť povlak a zubný kameň, čo pomáha osviežiť dych. 
K dispozícii aj v štyroch ďalších príchutí pre väčšie plemená. Vyberte si medzi týmito príchuťami: slaninová, kuracie s tekvicou, morčacie s brusnicami a zeleninová. 
1 balenie obsahuje 20 ks Mini Dental Bones
Dávkovanie (balenie 340 g):
Pes s hmotnosťou 1,8 až 4,5 kg: 1 Mini Dental Bones za deň. 
Pes s hmotnosťou viac ako 4,5 kg: 1 Mini Dental Bones za deň. 
* NIE JE ODPORÚČANÉ PRE šteniatka do 6 mesiacov alebo pre psy vážiace menej ako 3 kg. NIE JE ODPORÚČANÉ PRE PSOV S HYPERTHYROIDIZMOM. 

Produkt bohatý na Omega 3 a 6. Bez pridaného glutamátu. 
Zloženie: sušené zemiaky, voda, zeleninový glycerol, sladké zemiaky, mrkva, tekvica, sušené riasy, ľanové semienko, lucerna, lecitín
Príchuť: zeleninová + probiotiká

Otázky k produktu
1 . AKO FUNGUJE PRODÉN PLAQUEOFF®?
Na rozdiel od iných metód kontroly plaku ProDen PlaqueOff® funguje systémovo, tj cez krvný prúd. Má sa za to, že ovplyvňuje schopnosť plaku „priľnúť“ k povrchom v ústach a zjemňuje tvrdé zvyšky zubného kameňa. Zlepšenie by mala začínať v období od 3 do 8 týždňov. 

2. ČO OBSAHUJE PRODÉN PLAQUEOFF® POWDER?
Prípravky ProDen PlaqueOff® Powder pre psov a mačky sú vyrobené výhradne z morskej riasy Ascophyllum nodosum zberané v severnom Atlantiku. 
3. KTO MÔŽE POUŽÍVAŤ PRODEN PLAQUEOFF® A AKO BY MAL BYŤ POUŽIŤ?
Môže byť použitá u všetkých mačiek a psov a odporúčame začať, keď má zviera trvalé zuby. Dávkovanie závisí od hmotnosti zvieraťa. 
4. AKO DLHO MÔŽEM PSOVI/MAČKE PODÁVAŤ PRODÉN PLAQUEOFF®?
Prípravok je určený na pravidelné podávanie podľa odporúčaného dávkovania. Účinky sa spravidla prejavia po 2–3 týždňoch. Pozitívne účinky sa prejavujú po celú dobu užívania prípravku, avšak po jeho vysadení opäť miznú. Tento doplnok stravy je bezpečný a je možné ho podávať dlhodobo. 

5. MÔŽEM PRESTAŤ KEFY ZUBY SVOJHO PSA?
PreDen PlaqueOff® Powder nie je náhradou kefovania zubov. Je to doplnok na kefovanie a kombinácia pomáha odstrániť plaketu a zubný kameň a udržuje vaše zviera čisté. 

6. EXISTUJÚ NEJAKÉ VEDĽAJŠIE ÚČINKY?
Neexistujú žiadne známe vedľajšie účinky, ale kvôli bohatému obsahu jódu v morských riasach nemusí byť tento prípravok vhodný pre zvieratá podstupujúce liečbu štítnej žľazy. Pokiaľ si nie ste istí, poraďte sa s veterinárom, než začnete používať ProDen PlaqueOff®. 

7. AKO BY MAL BYŤ POUŽIŤ PRODÉN PLAQUEOFF® POWDER?
Mala by byť použitá raz denne a môže byť pridaná do mokrého alebo suchého jedla. 

8. MÔŽU TEHOTNÉ A DOJČIACE MAČKY A PSI POUŽÍVAŤ PRODEN PLAQUEOFF®?
Neboli vykonané žiadne štúdie so zvláštnym dôrazom na účinky ProDen PlaqueOff® na tehotných alebo dojčiacich zvieratách. Preto neodporúčame dávať prípravok tehotným alebo dojčiacim zvieratám. 

9. SÚ PRÍPRAVKY PRODÉN PLAQUEOFF® BEZPEČNÉ PRE ZVIERATÁ, KTORÉ TRPIA PROBLÉMY SO ŠTÍTNOU ŽĽAZOU?
U zvierat, ktoré majú problémy so štítnou žľazou, sa musí dávať pozor na príjem jódu v krmive. Keďže morské riasy, vrátane riasy Ascophyllum nodosum majú prirodzene vysoký obsah jódu, odporúčame chovateľom zvierat s ochorením štítnej žľazy, aby prípadné užívanie tohto prípravku konzultovali s veterinárom. 

10. ČO MÁM ROBIŤ, KEĎ MÁ ZVIERA STÁLE ZÚFALÝ Dych?
Pretrvávajúci zlý dych môže byť príznakom vážnejšieho základného stavu a mali by ste sa poradiť so svojím veterinárom. 
Výrobca: SwedenCare AB, Sweden


Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť
Neviete si rady?
Spýtajte sa nás telefonicky
alebo emailom.
+420 774 742 123
info@abckrmiva.sk

 

Novinky

 

Anketa

Akého dopravcu preferujete?
Hlasovalo 148 ľudí

Chcete ako prvý vedieť o novinkách a akciách?
Prihláste sa k odberu.