Postroj Hurtta Weekend Warrior čierny

-7 %
Postroj Hurtta Weekend Warrior čierny
Postroj Hurtta Weekend Warrior čierny
Postroj Hurtta Weekend Warrior čierny
Postroj Hurtta Weekend Warrior čierny
Postroj Hurtta Weekend Warrior čierny
 Pri používaní postrojov je najväčší tlak sústredený na oblasť hrudníka psa. Konštrukcia a polstrovaná štruktúra postroje Weekend Warrior tlak rovnomerne rozdeľujú a nastaviteľné krčnej a hrudnej popruhy, rovnako ako jedinečný dizajn, zaisťujú vynikajúci komfort. Vzhľadom k západkovým uzáverom na hrudnom popruhu sa postroj ľahko nasadzuje, bez toho aby ste museli zdvíhať psovi predné nohy.  Povrchový materiál postroje je z mäkkého a odolného polyesteru, ktorý sa ľahko udržujte v čistote. Materiál podšívky je priedušný a pohodlný, takže sa pes nepotí. Vďaka polstrovanie na zadnom dielu je postroj stabilnejší. Chrbtový diel má tiež našitou rukoväť, za ktorú môžete psa v prípade potreby rýchlo zachytiť .  - Povrchová látka: 100% PES / 2 mm EVA polstrovanie , - Materiál podšívky: 100% PES 3D , - Reflexné pásky 3M, svietivosť 500 cd / (lx / m2) , - 3M reflexné tlač, svetelná intenzita 450 cd (lx / m2) , - Západkové uzávery a pracky z odolného nylonu , - Tkané pásky z nylonu odolného proti opotrebeniu , - Kovové časti vyrobené z odolnej nerezovej ocele , - Miesto pre vloženie kontaktných údajov majiteľa , - Tkaniny sú preukázané ako bezpečné a bez škodlivých látok podľa Öko -Tex Standard 100 , - Pevnosť v ťahu postroja bola testovaná v laboratóriu v súlade s normou SFS-EN ISO 13934-1 a spĺňa požiadavky na silu nastavenej pre postroja .  Dostupné veľkosti: , Veľkosť Váha psa Odporúčaná plemená , 40-45cm 0-8kg Trpasličí pinč, Ruský toy, Toy pudel, Tibetský španiel , 45-60cm 5-15kg Jack Russell teriér, Trpasličí pudel, Šeltia, Bišónik , 60-80cm 10 -30kg Romaňolský vodný pes, Írsky jemnosrstý teriér, Bígl, Kanadský retríver, Border kólia , 80-100cm 30-50kg Labradorský retriever, Zlatý retriever, Bradáč veľký, Boxer .   
 Pri používaní postrojov je najväčší tlak sústredený na oblasť hrudníka psa. Konštrukcia a polstrovaná štruktúra postroje Weekend Warrior tlak ... viac informácií
Ponúkame tieto varianty
Kód0205708
PopisDiskusia
Vyberte si z rôznych variantov v našej ponuke …
 Pri používaní postrojov je najväčší tlak sústredený na oblasť hrudníka psa. Konštrukcia a polstrovaná štruktúra postroje Weekend Warrior tlak rovnomerne rozdeľujú a nastaviteľné krčnej a hrudnej popruhy, rovnako ako jedinečný dizajn, zaisťujú vynikajúci komfort. Vzhľadom k západkovým uzáverom na hrudnom popruhu sa postroj ľahko nasadzuje, bez toho aby ste museli zdvíhať psovi predné nohy. 
 Povrchový materiál postroja je z mäkkého a odolného polyesteru, ktorý sa ľahko udržujte v čistote. Materiál podšívky je priedušný a pohodlný, takže sa pes nepotí. Vďaka polstrovanie na zadnom dielu je postroj stabilnejší. Chrbtový diel má tiež našitou rukoväť, za ktorú môžete psa v prípade potreby rýchlo zachytiť. 
 - Povrchová látka: 100% PES / 2 mm EVA polstrovanie 
 - Materiál podšívky: 100% PES 3D 
 - Reflexné pásky 3M, svietivosť 500 cd / (lx / m2) 
 - 3M reflexné tlač, svetelná intenzita 450 cd (lx / m2) 
 - Západkové uzávery a pracky z odolného nylonu 
 - Tkané pásky z nylonu odolného proti opotrebeniu 
 - Kovové časti vyrobené z odolnej nerezovej ocele 
 - Miesto pre vloženie kontaktných údajov majiteľa 
 - Tkaniny sú preukázané ako bezpečné a bez škodlivých látok podľa Öko-Tex Standard 100 

 - Pevnosť v ťahu postroja bola testovaná v laboratóriu v súlade s normou SFS-EN ISO 13934-1 a spĺňa požiadavky na silu nastavenej pre postroja. 
 Dostupné veľkosti: 
 Veľkosť Váha psa Odporúčaná plemená 
 40-45cm 0-8kg Trpasličí pinč, Ruský toy, Toy pudel, Tibetský španiel 
 45 -60cm 5-15kg Jack Russell teriér, Trpasličí pudel, Šeltia, Bišónik 
 60-80cm 10-30kg Romaňolský vodný pes, Írsky jemnosrstý teriér, Bígl, Kanadský retríver, Border kólia 
 80- 100cm 30-50kg Labradorský retriever, Zlatý retriever, Bradáč veľký, Boxer 
                                                                                                                                                                                                                                                                        
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť