Postroj Hurtta Venture lososový

-11 %
Postroj Hurtta Venture lososový
Postroj Hurtta Venture lososový
Postroj Hurtta Venture lososový
Postroj Hurtta Venture lososový
Postroj Hurtta Venture lososový
Postroj Hurtta Venture lososový
Nastaviteľný postroj pre psov Hurtta je vďaka použitému mäkkému a priedušnému materiálu veľmi pohodlný a vhodný aj pre každodenné nosenie. Postroj sa ľahko navlieka a vyzlieka bez nutnosti zdvíhania predných labiek. Vďaka jednoduchému nastavenie veľkosti vždy perfektne sedia, nikde nedrie a umožňuje psovi prirodzený a neobmedzený rozsah pohybu.  Pre prípad potreby pridržanie psa nájdete na chrbte postroje veľmi praktický úchop, pevne všitý krúžok poslúži na upevnenie vodítka aj nepostrádateľné ID známky. 3M reflexné prvky zaistí lepšiu viditeľnosť vášho psa pri večerných a nočných aktivitách. - Farba / rad: zelená, produktová rada Hurtta Venture.  Veľkosti postroje Hurtta Venture: , Ako zmerať obvod krku a hrudníka , Jediným pravidlom je merať psa v stoji, ideálne látkovým krajčírskym metrom. K nameranej hodnote nezapočítaj žiadne cm navyše ako rezervu. - , Obvod krku , Meter priložte na kohútik a zmerajte obvod krku mierne šikmo smerom nadol. - , Obvod hrudníka , Psa opäť merajte v stoji. Meter priložte hneď za predné labky a kopírujte najširšiu obvod hrudného koša.  Na rozhraní veľkosťou zvoľte väčšiu veľkosť.
Nastaviteľný postroj pre psov Hurtta je vďaka použitému mäkkému a priedušnému materiálu veľmi pohodlný a vhodný aj pre každodenné nosenie. Postroj sa ... viac informácií
Ponúkame tieto varianty
Kód0205703
PopisDiskusia
Vyberte si z rôznych variantov v našej ponuke …
Nastaviteľný postroj pre psov Hurtta je vďaka použitému mäkkému a priedušnému materiálu veľmi pohodlný a vhodný aj pre každodenné nosenie. Postroj sa ľahko navlieka a vyzlieka bez nutnosti zdvíhania predných labiek. Vďaka jednoduchému nastavenie veľkosti vždy perfektne sedia, nikde nedrie a umožňuje psovi prirodzený a neobmedzený rozsah pohybu. 
 Pre prípad potreby pridržanie psa nájdete na chrbte postroje veľmi praktický úchop, pevne všitý krúžok poslúži na upevnenie vodítka aj nepostrádateľné ID známky. 3M reflexné prvky zaistí lepšiu viditeľnosť vášho psa pri večerných a nočných aktivitách. - Farba / rad: zelená, produktová rada Hurtta Venture. 
 Veľkosti postroje Hurtta Venture: 
 Ako zmerať obvod krku a hrudníka  
 Jediným pravidlom je merať psa v stoji, ideálne látkovým krajčírskym metrom. K nameranej hodnote nezapočítaj žiadne cm navyše ako rezervu. - 
 Obvod krku 
 Meter priložte na kohútik a zmerajte obvod krku mierne šikmo smerom nadol. - 
 Obvod hrudníka 
 Psa opäť merajte v stoji. Meter priložte hneď za predné labky a kopírujte najširšiu obvod hrudného koša.  
 Na rozhraní veľkostí zvoľte väčšiu veľkosť.
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť