Obojok proti štekaniu SportDog NoBark SBC-8-E

-15 %
Obojok proti štekaniu SportDog NoBark SBC-8-E
obojok proti štekanie Obojok proti štekanie SportDOG® NoBark SBC-8 obsahuje 8 úrovní progresívnej statickej stimulácie a technológiu Silent Partner™, ktorá kombinuje dvojitú detekciu – vibrácie hlasiviek a mikrofónu štekania. Tento obojok je práve preto vhodný nielen na klasické štekanie ale aj proti vytiu.
obojok proti štekanie Obojok proti štekanie SportDOG® NoBark SBC-8 obsahuje 8 úrovní progresívnej statickej stimulácie a technológiu Silent Partner™, ... viac informácií
KódXBG-SBC-8-E
Dostupnosť:
vypredané
Vaša cena s DPH80,71 € s DPH
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Bežná cena 94,77 €
Ušetríte 14,06 € 15 %
PopisDiskusia

Obojok proti štekanie SportDog NoBark SBC-8-E
Obojok proti štekanie SportDOG® NoBark SBC-8 obsahuje 8 úrovní progresívnej statickej stimulácie a technológiu Silent Partner™, ktorá kombinuje dvojitú detekciu – vibrácie hlasiviek a mikrofónu štekania. Tento obojok je práve preto vhodný nielen na klasické štekanie ale aj proti vytiu. 
Progresívna stimulácia začína na najnižšej úrovni statickej stimulácie a zvyšuje sa zakaždým, keď váš pes šteká počas 30 sekúnd. Po 30 sekundách ticha sa obojok resetuje späť na najnižšiu úroveň. Tento obojok, ktorý je tiež postavený na technológii DryTek®, je vodotesný a ponoriteľný do 7,5 metra, čo z neho robí prémiový systém za výhodnú cenu. 
Hlavné vlastnosti obojku proti štekanie SportDOG No Bark SBC-8-E

Na tento produkt je poskytnutá predĺžená záruka až na 3 roky
Tento produkt je plne vodotesný. Testovaný pri ponore 7,5m po dobu 30 minút. 

 Vodotesnosť bola testovaná výrobcom formou ponorenia zariadenia do vody s hĺbkou 7,5m po dobu 30 minút. Psík teda môže bezpečne skákať do bazéna s obojkom, môže sa s ním aj kúpať. Nie je potrebné sa obávať o následnú funkčnosť zariadenia. 

Základná charakteristika zariadenia
Korekcia:
8 úrovní statickej korekcie – impulzu
Technológia:
Silent Partner™ technológie
Určený pre veľkosť psa
pre akéhokoľvek psa s váhou od 3,6 kg
Vhodný na:
vhodný aj na vytie, bežné štekanie
Indikátor stavu baterky
áno, LED indikátor stavu
Vodotesnosť:
vodotesný – ponoriteľný, - technológia Drytek ™
Váha obojku:
0,318g
Obvod obojku:
Veľkosť krku od 12.7 cm - 55.9 cm
Baterka:
Vymeniteľná 6V batéria (4LR44) Vydrží 200 hodín na batériu.
Obsah balenia
» Obojok proti štekanie SportDOG SBC-8-E
» Nastaviteľný obojok 
» Kolíčky korekcie
» Návod
» 3-ročná záruka


Využívaná korekcia a technológia
Silent Partner ™ technológia – Ide o duálnu detekciu, ktorá kombinuje vibrácie a mikrofón na elimináciu falošných spúšťacích signálov. Táto exkluzívna technológia zaručuje, že sa obojok aktivuje a vydá korekciu iba v prípade, ak zachytí vibrácie z hlasiviek psa aj zvuk pri štekaní/vytí. Tento spôsob detekcie je vhodný najmä pokiaľ pes nielen šteká ale aj vyje. Niekedy je možné, že pokiaľ pes vyje a nie šteká, klasický obojok nedokáže efektívne detekovať iba vibráciu hlasiviek, a tak sa aktivovať, tz vyslať korekciu. 

Doporučenie pre tréning
» Dôležité pri používaní obojku je jeho správne, pevné založenie psovi na krk. Ak je obojok čo i len trošku uvoľnený (čo je najlepšie vidieť, keď pes stojí a čucha zem...), nebude správne fungovať nakoľko pes korekciu nepocíti. 

» Najdôležitejšie je, aby ste používali obojok minimálne 2 týždne na to, aby prebehla tréningová fáza, kedy sa psík stále učí eliminovať nadmerné štekanie. Po tejto dobe sa dá relevantne zhodnotiť, aký efekt obojok priniesol. 
       
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť