Obojok Hurtta Weekend Warrior neon oranžový

-7 %
Obojok Hurtta Weekend Warrior neon oranžový
Obojok Hurtta Weekend Warrior neon oranžový
Obojok Hurtta Weekend Warrior neon oranžový
Obojok Hurtta Weekend Warrior neon oranžový
Obojok Hurtta Weekend Warrior neon oranžový
Hurtta Weekend Warrior je ergonomický obojok, odolný proti poveternostným vplyvom, pre každodenné použitie. Široké polstrovanie zaisťuje psovi pohodlné nosenie obojku. Ergonomický tvar obojku Hurtta rozdeľuje tlak spôsobený ťahom na širšiu plochu okolo krku psa. Povrchový materiál obojku Hurtta Weekend Warior je vyrobený z mäkkého polyesteru s lamináciou Houndtex odolnou proti poveternostným vplyvom. Obojok je nepremokavý.  Priedušná sieťovina v podšívke psa chráni a zároveň ho nezahrieva.  Tkaniny neobsahujú žiadne škodlivé látky podľa normy Öko-Tex a sú bezpečné.  Z vnútornej strany obojku je priestor pre kontaktné informácie majiteľa.  Nepremokavosť materiálu , Kovové časti sú vyrobené z odolnej nerezovej ocele. Obojok je pevný a odolný vďaka svojmu bezpečnostnému poistnému mechanizmu a nylonovému pásku, ktorý sa tiahne okolo celého obvodu.  Obojok Hurtta WEEKEND Warior bol s úspechom testovaný skúškou v ťahu a spĺňa normu SFS-EN ISO 13934-1. 3M reflexné potlač a 3M reflexné lemy zlepšujú viditeľnosť vášho psa v tme.  Pevnosť v ťahu najmenej 6krát väčšia ako odporúčaná hmotnosť plemena , Odolnosť proti poveternostným vplyvom , Vodný stĺpec najmenej 10000 mm , Viditeľnosť - Svietivosť reflexných prvkov je 400-500 lx / m2.
Hurtta Weekend Warrior je ergonomický obojok, odolný proti poveternostným vplyvom, pre každodenné použitie. Široké polstrovanie zaisťuje psovi ... viac informácií
Ponúkame tieto varianty
Kód0205597
PopisDiskusia
Vyberte si z rôznych variantov v našej ponuke …
Hurtta Weekend Warrior je ergonomický obojok, odolný proti poveternostným vplyvom, pre každodenné použitie. Široké polstrovanie zaisťuje psovi pohodlné nosenie obojku. Ergonomický tvar obojku Hurtta rozdeľuje tlak spôsobený ťahom na širšiu plochu okolo krku psa. Povrchový materiál obojku Hurtta Weekend Warior je vyrobený z mäkkého polyesteru s lamináciou Houndtex odolnou proti poveternostným vplyvom. Obojok je nepremokavý. 
 Priedušná sieťovina v podšívke psa chráni a zároveň ho nezahrieva. 
 Tkaniny neobsahujú žiadne škodlivé látky podľa normy Öko-Tex a sú bezpečné. 
 Z vnútornej strany obojku je priestor pre kontaktné informácie majiteľa. 
 Nepremokavosť materiálu 
 Kovové časti sú vyrobené z odolnej nerezovej ocele. Obojok je pevný a odolný vďaka svojmu bezpečnostnému poistnému mechanizmu a nylonovému pásku, ktorý sa tiahne okolo celého obvodu. 
 Obojok Hurtta WEEKEND Warior bol s úspechom testovaný skúškou v ťahu a spĺňa normu SFS-EN ISO 13934-1. 3M reflexné potlač a 3M reflexné lemy zlepšujú viditeľnosť vášho psa v tme. 
 Pevnosť v ťahu najmenej 6krát väčšia ako odporúčaná hmotnosť plemena 
 Odolnosť proti poveternostným vplyvom 
 Vodný stĺpec najmenej 10000 mm 
 Viditeľnosť - Svietivosť reflexných prvkov je 400 -500 lx / m2.
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť