LÁSKA 14 Intenzívne boswelia

-12 %
LÁSKA 14 Intenzívne boswelia
LÁSKA 14 Intenzívne boswelia
LÁSKA 14 Intenzívne boswelia
Veterinárny prípravok pre spoločenské zvieratá.
Veterinárny prípravok pre spoločenské zvieratá. ... viac informácií
Ponúkame tieto varianty
Kód0205500
PopisDiskusia
Vyberte si z rôznych variantov v našej ponuke …
Dôsledkom aktivít látok v organizme je možné sledovať zmiernenie bolesti pohybového aparátu, zníženie opuchov a zvýšenie pohyblivosti kĺbov. Vhodné pre staršie zvieratá s chronickými pohybovými ťažkosťami, vhodné pre športovo aktívny zvieratá. Vhodné pri akútnych pohybových ťažkostiach a pri rekonvalescencii pooperačných stavov. Vhodné pre psov s epilepsiou vďaka preukázateľne o zosúladenie efektu účinných látok. 
 Prípravok nie je určený pre gravidné a dojčiace suky. 
  Dávkovanie a spôsob použitia:  
 Veľmi jemne vtierajte do postihnutých oblastí. Pre podporu celkového efektu vtierajte tiež do slabín. Miesto aplikácie zviera optimálne ponúkne samo po zoznámení sa s prípravkom. Maximálna denná dávka 1ml na 5 kg hmotnosti zvieraťa. Dávku možno rozdeliť na dve aplikácie počas dňa. Používajte do vymiznutia alebo zmiernenie ťažkostí. 
 V prípade chronických ťažkostí možno používať dlhodobo, maximálna dávka pri trvalom používaní je 0,5 ml na 5 kg hmotnosti zvieraťa. 1 ml zodpovedá zhruba 40 kvapkám. 
  Zloženie:  
 Slnečnicový olej (Helianthus annuus), Boswellia serrata - esenciálny olej, Boswellia serrata - resin, Boswellia carterii - esenciálny olej, Commiphora myrrha - resin, vitamín E. 
  Upozornenie:  
 Veterinárny prípravok určený pre psy a kone. Len pre zvieratá. Neaplikovať gravidným a dojčiacim sukám. Len na vonkajšie použitie. Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Neobsahuje alkohol. Uchovávajte mimo dosahu detí. 
 Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek. 
 Doba použiteľnosti: 1 rok od dátumu výroby. 
 Číslo schválenia 074-19 / C  
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť