Hill 'Canine I / D

-17 %
Hill 'Canine I / D
Hill 'Canine I / D
Hill 'Canine I / D
Hill 'Canine I / D
Hill 'Canine I / D
Hill 'Canine I / D Dry 2kg je veterinárna diéta podávaná pri tráviacich ťažkostiach. Poskytuje kompletnú vyváženú stravu šteňatám v raste i dospelým psom.
Hill 'Canine I / D Dry 2kg je veterinárna diéta podávaná pri tráviacich ťažkostiach. Poskytuje kompletnú vyváženú stravu šteňatám v raste i dospelým ... viac informácií
Ponúkame tieto varianty
Kód0106014
PopisDiskusia

Vyberte si z rôznych variantov v našej ponuke
INDIKÁCIE Hill 'Canine I / D Dry: Gastrointestinálne ochorenia: gastritída, enteritis, kolitída, IBD - zápalové ochorenie čriev (tj. Príčiny hnačky, malabsorpcia, bakteriálneho prerastania, lymfangiektázie) Rekonvalescencia po operačných zákrokoch na gastrointestinálnom trakte Rekonvalescencia po menších chirurgických zákrokoch a po stavoch mierneho oslabenia Exokrinné pankreatické insuficiencie Akútna pankreatitída bez hyperlipidémie.  Dilatácie a volvulus žalúdka.  Rastúce šteňatá Hill 'Canine I / D Dry NIE JE URČENÉ PR Mačky Psy so zadržiavaním sodíka Dalšinformace o dietHill' s Canine I / D Dry: Poskytuje kompletnú vyváženú stravu šteňatám v raste i dospelým psom Pri akútnej pankreatitídu podávajte diétu až po počiatočnom štádiu, počas ktorého nie sú podávané žiadne tekutiny ani strava U psov so sklonom k ??dilatácii a volvulu žalúdka by malo byť zabránené záťaži a excitácii v období okolo kŕmenia, ideálne je pokoj 1 hodinu pred a 1 hodinu po kŕmení.

Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť
Neviete si rady?
Spýtajte sa nás telefonicky
alebo emailom.
+420 774 742 123
info@abckrmiva.sk

 

Novinky

 

Anketa

Akého dopravcu preferujete?
Hlasovalo 106 ľudí

Chcete ako prvý vedieť o novinkách a akciách?
Prihláste sa k odberu.