Eukanuba VD Dog Dermatosis FP

Eukanuba VD Dog Dermatosis FP
Eukanuba VD Dog Dermatosis FP
Eukanuba VD Dog Dermatosis FP
Eukanuba VD Dog Dermatosis FP
Eukanuba VD Dog Dermatosis FP
Veterinárna diéta Eukanuba VD Dog je vhodná k terapia zápalových stavov spôsobených atopiou, alergiou na blšie uhryznutie, alebo potravinový precitlivenosti / intolerancie.
Veterinárna diéta Eukanuba VD Dog je vhodná k terapia zápalových stavov spôsobených atopiou, alergiou na blšie uhryznutie, alebo potravinový ... viac informácií
Ponúkame tieto varianty
Kód0106002
PopisDiskusia

Vyberte si z rôznych variantov v našej ponuke
Využite výhodné dvoch balenie (2 krát 12kg) za akčnú cenu. Veterinárna diéta Eukanuba VD Dog je vhodná k terapia zápalových stavov spôsobených atopiou, alergiou na blšie uhryznutie, alebo potravinový precitlivenosti / intolerancie. INDIKÁCIE Eukanuba VD Dog Dermatosis FP dermatitída vyvolaná alergickou reakciou na blší alergén atopia potravinový alergia / intolerancia zápal čriev spôsobený reakciou na krmivo ďalšie zápalové stavy SPE CIFIKA DIETY Eukanuba VD Dog Dermatosis FP obsahuje len vybrané zdroje proteínov (ryba) a karbohydrátov (zemiakový škrob), minimalizuje sa tak riziko vystavenia organizmu najčastejším alergénom a zároveň je vhodným zdrojom aminokyselín prídavok omega 6: omega 3 mastných kyselín v pomere 5: 1 až 10: 1 redukuje hladinu cirkulujúcich zápalových mediátorov a zvyšuje kvalitu kože a srsti forma granulovaná a konzervovaná (u nás k dostaniu zatiaľ iba granulovaná) obsahujú zhodné zdroje proteínov a karbohydrátov, oba typy krmiva sa môžu striedať alebo miešať, bez toho by to poškodilo zdravie pacienta.ZLOŽKY granulovaná DIETY Zemiaky, mäso sleďa, mäso sumcovité ryby, sušená repa, rybie vnútornosti, chlorid draselný, chlorid sodný, DL-metionín DÁVKOVANIE Eukanuba VD Dog Dermatosis FP Denná kŕmnu dávku je nutné vztiahnuť k veku, povahe psa a záťaži. Odporúčaná dĺžka aplikácie: minimálne 2 mesiace, pokiaľ sa jedná o kožné ochorenie a zvýšenú stratu srsti. V prípadoch tráviacich ťažkostí, pri ktorých je pravdepodobnou príčinou potravinový alergia / intolerancia, je dĺžka 3-8 týždňov. Ak sa objavia tieto klinické príznaky znova, táto dietoterapia sa musí znovu začať a je možné, že bude doživotná. Voda by mala byť stále dostupná.

Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť
Neviete si rady?
Spýtajte sa nás telefonicky
alebo emailom.
+420 774 742 123
info@abckrmiva.sk

 

Novinky

 

Anketa

Akého dopravcu preferujete?
Hlasovalo 156 ľudí

Chcete ako prvý vedieť o novinkách a akciách?
Prihláste sa k odberu.