Mr.DENTAL žvýkací bambone kost kuřecí S/M 1ks

Mr.DENTAL žuvacie bambone kosť kuracie 1ks
Mr.Dental bambones sú novodobou zábavou pre všetky veľkosti a plemená psov, ktoré vyhľadávajú zábavu v podobe žuvania. Sú tvorené z 90% z PP (polypropylén) + zvyšných 10% je bambusové vlákno. 
Mr.Dental bambones sú novodobou zábavou pre všetky veľkosti a plemená psov, ktoré vyhľadávajú zábavu v podobe žuvania. Sú tvorené z 90% z PP ... viac informácií
Ponúkame tieto varianty
KódZ5904-61311
PopisDiskusia
Vďaka dostupnosti v niekoľkých veľkostiach (S, M, L, S/M, L/XL), tvaroch (kladivo, palicu, rožok, ypsilon a kosť) aj príchutí (kurča, hovädzie a slanina) sú tak vhodné skutočne pre všetkých psov. Aj napriek tomu, že sú kosti „ovonené“ danými príchuťami, nie sú určené na konzumáciu! Zo začiatku je vôňa veľmi intenzívna, ale po čase vyčpí. Pes by mal vôňu kosti cítiť iba nosom, nie na jazyku. Preto by ho to nemalo evokovať na konzumáciu. Kosť sa môže odlomiť na menšie kusy, kedy je následne vhodné úlomky vyhodiť, aby nedošlo k ich náhodnému požitiu. Ožuvané strany kostí sa štiepia, ale nevytvárajú ostré nitky, ktoré by mohli psa poraniť na ďasne, ako to býva napr. u rozžuvaných byvolích kostí.
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť
Neviete si rady?
Spýtajte sa nás telefonicky
alebo emailom.
+420 774 742 123
info@abckrmiva.sk

 

Novinky

 

Anketa

Akého dopravcu preferujete?
Hlasovalo 156 ľudí

Chcete ako prvý vedieť o novinkách a akciách?
Prihláste sa k odberu.