ZeroBugs Plus Ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch pre ľudí

-10 %
ZeroBugs Plus Ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch pre ľudí
ZeroBugs ™ PLUS je ideálnym riešením na odpudenie kliešťov a bĺch od ľudí počas aktivít v prírode so štvornohými priateľmi .
ZeroBugs ™ PLUS je ideálnym riešením na odpudenie kliešťov a bĺch od ľudí počas aktivít v prírode so štvornohými priateľmi . ... viac informácií
Ponúkame tieto varianty
KódXBG-370443
PopisDiskusia
ZeroBugs, PLUS - Ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch pre ľudí 
 Zariadenia pre Vás, ktoré je priateľské k životnému prostrediu. 
 Ľahký a pohodlný na nosenie, ZeroBugs ™ PLUS je ideálnym riešením na odpudenie kliešťov a bĺch od ľudí počas športových a fyzických aktivít v prírode so štvornohými priateľmi. Skutočne ekologické riešenie bez kontraindikácií, pretože nepoužíva žiadne potenciálne škodlivé chemikálie. 
 Rozdiel medzi Zero Bugs PLUS pre ľudí oproti Zero Bugs pre psov je v tom, že Zero Bugs PLUS pre ľudí obsahuje dva ultrazvukové vysielače. Jeden, ktorý vysiela pred seba a druhý, ktorý vysiela smerom nadol. Týmto spôsobom sa efektívne odpudzujú kliešte a blchy aj v tom prípade, keď je Zero Bugs PLUS pripnutý vo výške pása človeka. 
 Stálej pôsobenia ZeroBugs ™ PLUS znižuje riziko kolonizácie kliešťami a blchami a teda pravdepodobnosť zamorenia parazitmi, ktoré sú možnou príčinou ochorenia. 
 Zariadenie ZeroBugs ™ PLUS je úplne netoxické a pracuje tak, že vydáva ultrazvukové impulzy, ktoré sú dokonale neškodné pre ľudí (dokonca aj pre nositeľov kardiostimulátorov alebo iných zariadení) a pre domáce zvieratá, ale ktoré rušia kliešte a blchy a udržujú ich v zátoke. Vysielané ultrazvukové vlny ovplyvňujú len nervové systémy kliešťov a bĺch, ktoré je tak veľmi znepokojujú, že sú nútené opustiť danú osobu a súčasne zabrániť novému útoku. 
 ZeroBugs ™ PLUS je vybavený dvoma vysielačmi: jeden s širokým čelným pôsobením, druhý s emisiami vpravo, vľavo a dole. 
 Výdrž nevymeniteľné batérie po aktivácii zariadenia je až 10 mesiacov. Zariadenie obsahuje testovacie tlačidlo a LED kontrolku. 
 Kliešte a Blchy: Čo sú a aké nebezpečenstvo predstavujú pre domácich miláčikov a ľudí? 
 Kliešte a blchy sú ektoparaziti, to sú paraziti, ktorí sa držia na povrchu tela. Chránenie seba a našich domácich zvierat pred takými škodcami je nevyhnutné pri prevencii šírenia chorôb a infekcií. 
 Najmä kliešte (Rhipicephalus sanguineus) sú hlavným nosičom ochorenia. Sajú krv infikovaných zvierat vyberú si spirochéty a odovzdajú ho novým hostiteľom, ktoré hryzú neskôr. Kliešte bez rozdielu napadajú všetky teplokrvné bytosti vrátane ľudí. Ich uhryznutie nie je bolestivé, a preto často prechádza bez povšimnutia. Akonáhle sú vnorené v pokožke, pôsobí ako čerpadlo. Neustále sajú a zvracia krv, takže obrovské množstvo krvi môže byť kontaminované pomerne rýchlo. 
 Ultrazvuk je ideálnym riešením ochrany proti takým škodcom ako sú kliešte a blchy. 
 Použitie ultrazvukových technológií je ideálnym riešením na odstránenie kliešťov a bĺch z domácich zvierat a ľudí počas všetkých činností vykonávaných v kontakte s prírodou. 
 Vysielané ultrazvukové vlny ovplyvňujú len nervové systémy kliešťov a bĺch. Sú rušivé natoľko, že sú nútení opustiť hostiteľa a súčasne zabrániť novému útoku. Skutočne ekologické riešenie, ktoré nemá žiadne kontraindikácie, pretože nepoužíva žiadne potenciálne škodlivé chemikálie. 
 
 Čo je to ultrazvuk? 
 
 
 Ultrazvukové vlny sú neškodné vibrácie vzduchu podobné zvuku, ktoré nemajú nič spoločné so škodlivým elektromagnetickým žiarením vyžarujúcim napríklad z mobilných telefónov. 
 Ultrazvuky vyžarované zariadeniami ULTRASOUNDtech ™ majú schopnosť plne chrániť predmet tým, že vytvárajú okolo neho ochrannú bariéru. Ultrazvuk našiel a naďalej nachádza uplatnenie aj v medicíne a táto technológia sa nedávno tiež použila aj pri kontrole škodcov a parazitov. Zariadenia ULTRASOUNDtech ™ sú výsledkom štúdií a výskumov uskutočnených v zdravotníckych zariadeniach. 
 Účinnosť týchto systémov bola testovaná vo vedeckých laboratóriách univerzity Camerino, ktoré potvrdili ich úspech pri boji proti škodcom a parazitom a ich absolútnu bezpečnosť pre ľudí a domáce zvieratá. 
 
 Štúdie a výskum: 
 Kliešte a blchy sú najbežnejšie z vonkajších parazitov, ktoré infikujú domáce zvieratá, najmä vzhľadom na značnému nárastu populácie psov a mačiek. Okrem toho sa čoraz častejšie dostávajú správy od ľudí, ktorí zdieľajú svoje domáce prostredie, záhrady a širokú škálu predmetov so svojimi domácimi miláčikmi. 
 "(...) ZeroBugs ™ zariadenia sa ukázali ako mimoriadne účinná v boji proti zamorenie kliešťov a bĺch rôznych rodov a druhov a tiež v zabránení parazitom napadnúť hostiteľa." 
 "(...) môžu byť použité bez akýchkoľvek vedľajších účinkov u zdravých jedincov - na zabránenie zamorenia - alebo u tých, ktorí už boli postihnutí kliešťami a blchami - aby sa zabránilo zhoršeniu situácie." 
 "Výsledky získané použitím zariadení potvrdzujú účinnosť produktu." 
 Výskum bol realizovaný profesorom Vincenzom Cuteriem - Škola Biosciences and Veterinary Medicine - Medical Laboratórium mikrobiológie a infekčných chorôb, Univerzita Camerino - Macerata - Taliansko, na 45 psoch rôzne rasy, pohlavia a veku v mestskej chovateľskej stanici Camerino.      
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť
Alavis 5 pre psov a mačky 90tbl
Akcia
Výpredaj
skladom
23,33 €
SkinMed OTIC 130ml
-14 %
skladom
8,83 €
Neviete si rady?
Spýtajte sa nás telefonicky
alebo emailom.
+420 774 742 123
info@abckrmiva.sk

 

Novinky

 

Anketa

Akého dopravcu preferujete?
Hlasovalo 148 ľudí

Chcete ako prvý vedieť o novinkách a akciách?
Prihláste sa k odberu.