Psie pisoár drevený priechodná skrutkovice pozink.patka

Psie pisoár drevený priechodná skrutkovice pozink.patka
Psie pisoár je úžasnou pomôckou na sídlisko, k detským ihriskám aj na domáce záhrady, jednoducho všade, kde sa pohybujú psy a nie je žiaduce mať očůrané celé okolie. Psie pisoár je určený na pripevnenie pomocou priloženej pozinkované pätky.
Psie pisoár je úžasnou pomôckou na sídlisko, k detským ihriskám aj na domáce záhrady, jednoducho všade, kde sa pohybujú psy a nie je žiaduce mať ... viac informácií
KódP13265
Dostupnosť:
skladom
Vaša cena s DPH31,61 € s DPH
PopisDiskusia
Psie pisoár je úžasnou pomôckou na sídlisko, k detským ihriskám aj na domáce záhrady, jednoducho všade, kde sa pohybujú psy a nie je žiaduce mať očůrané celé okolie.

Psie pisoár je určený na pripevnenie pomocou priloženej pozinkované pätky.Tú možno buď pripevniť do hliny pomocou priložených klincov, alebo priskrutkovať napríklad do betónu, asfaltu, dlaždíc a pod., Pomocou priložených hmoždiniek a skrutiek.

Rozmery: Priemer: 40mm; Výška 400 mm


Špirálový dizajn dreva zabezpečí, že moč vtečie otvory dovnútra pisoáru, kde sa voľne vsiakne do zeme.Máme pre Vás riešenie, ako uchrániť naše prostredie, okolie domov, fasády, pouličné lampy, odpadové koše, popolnice, kolesá od áut, stromy, skalky, kvetiny, pieskovisko, detské ihriská, lúky, múriky atd.Revolučná novinka Psí pisoár vymedzuje psíkom miesto, kde je čůrání vhodné a tým, že vo vnútri pisoáru zostávajú zvyšky moču, je toto miesto pre psíkov dostatočne zaujímavým pre každodennú potrebu. Psie pisoár môžete umiestniť ako na súkromnú záhradu tak na verejné priestory, do parkov, pred hotely, do veterinárny alebo PET centier. Chcete vedieť, ako vlastne celý princíp funguje?

JEDINEČNÝ PSIE PISOÁR - REVOLUČNÁ NOVINKA

Celý produkt je chránený úžitkovým vzorom PUV 2011-24078.Telo pisoáru je dutá rúrka drevená 2 či plastová s otvormi 3. Otvory umožňujú prestup moču dovnútra. Moč je zachytávaná v   v záchytnej nádržke (4).Prebytočná moč je odvedená z tela pisoára prepadom či odpadom (5), ktorý sa dá napojiť pomocou gumovej hadičky do kanalizácie alebo sa voľne vsiakne do pôdy. Tým je zaistené, aby aj za dažďa zostala pachová stopa vnútri a nedošlo ku zmytie.Psie pisoár je hore ukončený viečkom (1). Ukotvenie prebieha pomocou pätky. Patka sa pripevní do zemných klincami alebo skrutkami, podľa typu podložia.

Môžete namietnuť, že budovaním psích pisoárov alebo psích záchodov môže narásť charakteristický pach v danej lokalite.Náš systém je koncipovaný tak, aby v nádržke vždy zostala moč - tým pádom psov láka tu čúrať. Psy teda svoju potrebu vykonávajú kontrolovane, na vyhradenom mieste a jeho údržbou (napr. Pri daždi sa umyje samo zvonku, ak je sucho tak občasným oplachom, atď.). Dostaví sa efekt, že ostatné miesta uchránená značením psom Vám budú robiť radosť a zistíte aké jednoduché je ochrániť miesta na ktorých Vám záleží. 
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť