Home Kennel - búda / pelech biela

-13 %
Home Kennel - búda / pelech biela
Home Kennel - búda / pelech biela
Home Kennel - búda / pelech biela
Domáce búda . . MDF, lakovaná , ideálny pre krátkodobé umiestnenie psov a mačiek doma , ponúka možnosť súkromie , otvára sa spredu , s kovovou mriežkou a západkou , príjemná vložka so vzhľadom barančej kože (polyester) s penovou výplňou a protišmykovou podložkou, ručné pranie , ľahko sa čistí otrením , rozmer: 48 × 51 × 51 cm , farba: biela ,, Prepravky pre psov ponúkajú psom domov, rovnako ako bezpečné miesto k odpočinku počas ciest. Môžu byť účinne použité napr. Pri výcviku mladých psov alebo pri výkone povele "Zostaň". Počas chorobou alebo po operáciách môže byť prepravka využitá pre zníženie rozsahu pohybu. Je dôležité, aby ste svojho psa postupne zoznámili s prepravkou. Prepravka nesmie byť nikdy použitá na potrestanie psa. 
Domáce búda . . MDF, lakovaná , ideálny pre krátkodobé umiestnenie psov a mačiek doma , ponúka možnosť súkromie , otvára sa spredu , s kovovou ... viac informácií
Ponúkame tieto varianty
Kód0205919
PopisDiskusia
Vyberte si z rôznych variantov v našej ponuke …
Domáce búda 
 MDF, lakovaná 
 ideálne pre krátkodobé umiestnenie psov a mačiek doma 
 ponúka možnosť súkromie 
 otvára sa spredu 
 s kovovou mriežkou a západkou 
 príjemná vložka so vzhľadom barančej kože (polyester) s penovou výplňou a protišmykovou podložkou, ručné pranie 
 ľahko sa čistí otrením 
 rozmer: 48 × 51 × 51 cm 
 farba: biela 
 
 Prepravky pre psov ponúkajú psom domov, rovnako ako bezpečné miesto k odpočinku počas ciest. Môžu byť účinne použité napr. Pri výcviku mladých psov alebo pri výkone povele "Zostaň". Počas chorobou alebo po operáciách môže byť prepravka využitá pre zníženie rozsahu pohybu. Je dôležité, aby ste svojho psa postupne zoznámili s prepravkou. Prepravka nesmie byť nikdy použitá na potrestanie psa. 
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť