Hill 'Feline R / D

Hill 'Feline R / D
Pri procese chudnutia je nutná plná spolupráca s majiteľom a striktná kontrola príjmu všetky potravy. Hill 'ponúka klientom informácie, ktoré napomáhajú zabezpečiť úspešné chudnutie.
Pri procese chudnutia je nutná plná spolupráca s majiteľom a striktná kontrola príjmu všetky potravy. Hill 'ponúka klientom informácie, ktoré ... viac informácií
Ponúkame tieto varianty
Kód1304574332
PopisDiskusia
Obezita Ochorenie z nedostatku vlákniny u obéznych mačiek (tj diabetes mellitus, hyperlipidémia, kolitída alebo konstipaceNení určené pre: Mačiatka Gravidné alebo dojčiace mačky Mačky oslabené alebo vychudnuté, dehydrované, v hypermetabolický stave, s miernym alebo s pokročilým zlyhaním srdca, zlyhaním obličiek alebo s ochorením jaterZnaky Reálny úbytok hmotnosti je asi 1% telesnej hmotnosti za týždeň Uvedené dávkovanie je v niektorých prípadoch potrebné znížiť, aby sa dosiahla úbytku hmotnosti Pri procese chudnutia je nutná plná spolupráca s majiteľom a striktné kontrola príjmu všetky potravy. Hill 'ponúka klientom informácie, ktoré napomáhajú zabezpečiť úspešné chudnutie Po dosiahnutí ideálnej hmotnosti by mačka mala previesť na diétu Prescription Diet ™ Feline w / d ™, ktorá zaistí udržanie ideálnej hmotnosti Obézne mačky by nemali hladovať dlhšie ako 2 dni.
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť
Neviete si rady?
Spýtajte sa nás telefonicky
alebo emailom.
+420 774 742 123
info@abckrmiva.sk

 

Novinky

 

Anketa

Akého dopravcu preferujete?
Hlasovalo 148 ľudí

Chcete ako prvý vedieť o novinkách a akciách?
Prihláste sa k odberu.