Become Vrecká na exkrementy, 960 ks, ekologické

-18 %
Become Vrecká na exkrementy, 960 ks, ekologické
Pultový zásobník na sáčky , Vrecká na exkrementy, sú ekologické a prirodzene biologicky rozložiteľné. Sú dostatočne hrubé a zmestia sa do skoro všetkých zásobníkov na sáčky. V 1 balení je 960ks / 64 rolí po 15ks sáčkov. Ekonomické balenie.
Pultový zásobník na sáčky , Vrecká na exkrementy, sú ekologické a prirodzene biologicky rozložiteľné. Sú dostatočne hrubé a zmestia sa do skoro ... viac informácií
KódXBG-754830
Dostupnosť:
skladom
Vaša cena s DPH54,89 € s DPH
Bežná cena 66,85 €
Ušetríte 11,96 € 18 %
PopisDiskusia
  
 Vrecká na exkrementy Become - ekologické 
 
 BecoBag sáčky na exkrementy sú tak ekologické ako sa len dá. 
 Na rozdiel od iných sáčkov na exkrementy, BecoBags vrecká sú ekologické a prirodzene biologicky rozložiteľné. 
 Sú dostatočne hrubé a zmestia sa do väčšiny zásobníkov na sáčky. V 1 balení je 960ks / 64 rolí po 15ks sáčkov. Ekonomické balenie. Veľkosť vrecka: 22,5 x 33 cm Spoločnosť BecoThings sa zameriava na výrobu zábavných produktov, ktoré sú prospešné pre prírodné prostredie a zároveň sú kvalitné a estetické. 
 Produkty BecoThings sa vyrábajú z prírodných rastlinných vlákien, ktoré sa nachádzajú v bambusových alebo ryžových šupkách. Po zhromaždení základných surovín z udržateľných zdrojov sa vlákna zmiešavajú s bio živicami a prírodné gumou na výrobu produktov BecoThings. 
 Veríme, že správanie ekologicky neznamená vzdať sa vecí, ktoré nás tešia. Snažíme sa ponúknuť sériu inovatívnych, cenovo dostupných, ekologických produktov pre domácich miláčikov a tak pomáhať ich majiteľom pri rozhodnutiach v súlade s ochranou životného prostredia. 
 
       
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť