Become Hemp Rope - Squeak Rope

-6 %
Become Hemp Rope - Squeak Rope
Pieskajúce konopné lano Pískacia interaktívna lanová hračka pre vašich miláčikov. Najväčšiu radosť nám niekedy spôsobujú práve tie jednoduché veci v živote. Vezmite si toto pískajúce lano, s ktorým sa môžete hrať vy a váš pes. A čo tak lano, ktoré je bezpečnejšie, čistí zuby vášho psa a je vyrobené z farmy s nízkym dopadom na životné prostredie? Lákavé však? Rozmery lana: M - 36 x 3 x 4.5 cm L - 60 x 3 x 4.5 cm
Pieskajúce konopné lano Pískacia interaktívna lanová hračka pre vašich miláčikov. Najväčšiu radosť nám niekedy spôsobujú práve tie jednoduché veci v ... viac informácií
Ponúkame tieto varianty
KódXBG-755257
PopisDiskusia

Hračka pre psa Beco Hemp Rope - Double Knot
Pískacia interaktívna lanová hračka pre vašich miláčikov. Najväčšiu radosť nám niekedy spôsobujú práve tie jednoduché veci v živote. Vezmite si toto pískajúce lano, s ktorým sa môžete hrať vy a váš pes. Jedno zpísknutie a váš pes vám pribehne k nohám... teda pokiaľ v záhrade nie sú práve veveričky a oni vás predsa musia udržať v bezpečí :) A čo tak lano, ktoré je bezpečnejšie, čistí zuby vášho psa a je vyrobené z farmy s nízkym dopadom na životné prostredie? Lákavé však? 
V čom je teda toto lano výnimočné? 
Je zábavné
Psy milujú pískacie hračky. Pískátko v tejto hračke je hlasné a odolné proti prepichnutiu, čo znamená, že vaši chlpatí priatelia sa s ním zahrajú a je pravdepodobné, že ich tak skoro neomrzí. Vyskúšali sme to a testujeme ich spolu s našimi psími kolegami a oni to určite schvaľujú. 
Čistí zuby
Pevné vlákna konopného lana pôsobia ako prírodná zubná kefka a pomáhajú odstraňovať zlé látky, ktoré sa na zuboch vášho psa zhromažďujú po celý deň. Čím viac lano obžúvajú, tým sú ich zuby čistejšie. Čím sú zuby čistejšie, tým viac môžu žuť. 
Je bezpečné
Konope má krátke vlákna, pri ktorých je nepravdepodobné, že by po ich požití ublížili a mali by prirodzene prechádzať tráviacim traktom. Stále však odporúčame, aby ste na psa dohliadali, keď sa hrá s akoukoľvek hračkou. Inak nikdy neviete, k akému neplechu sa dostanú. 
Konope ako udržateľný zdroj materiálu
Konope rastie hojne aj bez potreby pesticídov. Rastie neuveriteľne husto a vysoko a uvoľňuje tak vzácnu ornú pôdu pre ďalšie plodiny. Potrebuje veľmi málo vody a vráti 60 – 70% svojich živín späť do pôdy. 

Hlavné vlastnosti:
» Vyrobené z udržateľných zdrojov
» Vyrobené z konope a recyklovanej bavlny
» Robustné prevedenie
» Odolné a pevné
» Čistí zuby
» Materiál na jeho výrobu pochádza z farmy s nízkym dopadom na životné prostredie
 
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť
Alavis 5 pre psov a mačky 90tbl
Akcia
Výpredaj
skladom
23,33 €
SkinMed OTIC 130ml
-9 %
skladom
12,61 €