Animonda Integra Protect Renal

Animonda Integra Protect Renal
Animonda Integra Protect Renal je krmivo špeciálne vyvinuté pre psov s nedostatočnou funkciou obličiek.Kvalitné krmivo, ktoré má znížený obsah bielkovín a fosforu, dobrú a akceptácii a stráviteľnosť.
Animonda Integra Protect Renal je krmivo špeciálne vyvinuté pre psov s nedostatočnou funkciou obličiek.Kvalitné krmivo, ktoré má znížený obsah ... viac informácií
Ponúkame tieto varianty
KódA86581
PopisDiskusia
Animonda Integra Protect Renal je krmivo špeciálne vyvinuté pre psov s nedostatočnou funkciou obličiek. Kvalitné krmivo, ktoré má znížený obsah bielkovín a fosforu, dobrú a akceptácii a stráviteľnosť. Znaky krmiva Animonda Integra Protect Renal: psy s obmedzenou funkciou obličiek potrebujú špeciálne krmivo so zníženým obsahom fosforu a bielkovín. Pre toto ochorenie je typická znížená vylučovací schopnosť, najmä fosforu. Niektoré konečné produkty metabolizmu bielkovín sú cez obličky zle vylučované. Príliš vysoký obsah bielkovín v krmive môže narušiť funkciu obličiek. Práve z toho dôvodu sú bielkoviny, ktoré krmivo Integra Protect obsahuje, veľmi kvalitné, aby aj pri zníženom podiele bielkovín v krmive plne pokryli nutričné ??potreby psov. Naviac je pri obmedzenej funkcii obličiek nutné, aby krmivo obsahovalo ľahko zvýšené množstvo vitamínu D3. Odporúča sa dennú dávku krmiva rozdeliť najlepšie na 3 kŕmenia za deň. Najmä u chronickom ochorení obličiek je niekedy nutné, kŕmiť psa len týmto diétnym krmivom po celý život.

Zloženie krmiva Animonda Integra Protect Renal: mäso a živočíšne vedľajšie produkty, obilniny, oleje a tuky, rastlinné vedľajšie produkty, minerálne látky. Zdroje bielkovín: hydinové, hovädzie.
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť
Neviete si rady?
Spýtajte sa nás telefonicky
alebo emailom.
+420 774 742 123
info@abckrmiva.sk

 

Novinky

 

Anketa

Akého dopravcu preferujete?
Hlasovalo 95 ľudí

Chcete ako prvý vedieť o novinkách a akciách?
Prihláste sa k odberu.