ALAVIS Nutri 200ml

-9 %
ALAVIS Nutri 200ml
ALAVIS™ Nutri je veterinárny prípravok obsahujúci lososový olej, vitamíny (A, D3, E, biotín) a minerálne látky (Zn, Se) pre rekonvalescenciu, lepšiu kondíciu a vitalitu a pre kvalitnú, lesklú a zdravú srsť, kožu a pazúriky u psov, mačiek a fretiek.
ALAVIS™ Nutri je veterinárny prípravok obsahujúci lososový olej, vitamíny (A, D3, E, biotín) a minerálne látky (Zn, Se) pre rekonvalescenciu, lepšiu ... viac informácií
KódXV349
Dostupnosť:
skladom
Vaša cena s DPH17,39 € s DPH
Bežná cena 19,13 €
Ušetríte 1,74 € 9 %
PopisDiskusia
Lepšia kondícia a vitalita pre psy, mačky a fretky ALAVIS™ Nutri je 100% prírodný lososový olej obohatený o minerály a vitamíny. 
ALAVIS™ Nutri je veterinárny prípravok obsahujúci lososový olej, vitamíny (A, D3, E, biotín) a minerálne látky (Zn, Se) pre rekonvalescenciu, lepšiu kondíciu a vitalitu a pre kvalitnú, lesklú a zdravú srsť, kožu a pazúriky u psov, mačiek a fretiek. 
ALAVIS™ Nutri obsahuje prírodný panenský olej z lososa najvyššej kvality, ktorý sa skladá z omega 3 mastných kyselín, EPA a DHA a je veľmi dobre vstrebateľný a tým aj veľmi dobre využiteľný. Olej z lososa zlepšuje kvalitu srsti a má tiež pozitívny vplyv na zlepšenie celkovej zdravotnej kondície psa, mačky a fretky, má pozitívny vplyv na posilnenie imunity, mozgovej činnosti a kardiovaskulárneho systému. 
ALAVIS™ Nutri podávajte pre podporu:
správneho vývoja mláďat
lepšej kondície a vitality
v rekonvalescencii
príjmu kŕmenia a vitality pri onkologických a chronických ochoreniach
imunity
liečby dermatologických pacientov
hustoty, kvality a lesku srsti
pri suchej a lámavej srsti či nekvalitnej rohovine pazúrikov
pre lepšiu kvalitu srsti, kože a pazúrikov
Veľkosť balenia: 200ml
Účinné látky obsiahnuté v 5 ml prípravku ALAVIS ™ Nutri:
Lososový olej - 4500 mg
Omega 3 mastné kyseliny - 585 mg
EPA - 90 mg
DHA - 135 mg
Vitamín A - 100 UI
Vitamín D3 - 100 UI
Vitamín E - 10 UI
Zinok - 10 mg
Biotín - 0,03 mg
Selén - 0,006 mg
Prírodný panenský olej z lososa obsiahnutý v prípravku ALAVIS™ Nutri je vysoko kvalitný, čistý a čerstvý olej z lososa, ktorý je zdrojom omega 3 mastných kyselín, ktoré sú dôležité nielen pre zlepšenie kvality srsti a kože, ale aj pre mnoho metabolických procesov v organizme. 
EPA kyselina má prírodné protizápalové účinky a tým je okrem iného dôležitá aj pre hojenie kožných problémov, ako sú napr. kožné alergie, zápal kože či iné kožné poranenia. 
DHA kyselina napomáha lepšiemu vývoju mozgu u plodu a šteniat a zlepšuje kognitívne funkcie u starých psov. Omega 3 mastné kyseliny si organizmus psa nevie sám vytvoriť, a pretože sú tieto omega 3 mastné kyseliny pre telo veľmi dôležité, tak ich treba do organizmu pridávať. 
Olej z lososa má navyše pozitívny vplyv na posilnenie imunity, mozgovej činnosti, kardiovaskulárneho systému a celkovej zdravotnej kondície psov, mačiek a fretiek. Z toho dôvodu je vhodné tento prípravok podávať starším a starým psom, mačkám a fretkám. Vitamín A je dôležitý antioxidant. Je nevyhnutný pre správny vývoj buniek, ktoré kryjú ako vnútorné, tak vonkajšie orgány, tzn. je dôležitý pre obnovu slizníc a kože. 
Vitamín A hrá významnú úlohu v imunitnom systéme, najmä v diferenciácii a proliferácii T lymfocytov (biele krvinky). Nemenej dôležitý je vitamín A pri embryonálnom vývoji, na tvorbu zrakového pigmentu. 
Vitamín D3 napomáha vstrebávaniu vápnika v čreve, čo je dôležité pre podporu vývoja a zdravia kostí a zubov. 
Vitamín E je významný antioxidant, ktorý chráni bunkové membrány pred poškodením voľnými kyslíkovými radikálmi, čím napomáha spomaľovať starnutie a pôsobí ako prevencia proti nádorovým ochoreniam. Má pozitívne účinky na tvorbu pohlavných buniek, zvyšuje plodnosť, podporuje činnosť nervovej sústavy a je dôležitý pre vývoj svalstva. 
Biotín (vitamín H) je nevyhnutný pre rast buniek a hrá dôležitú úlohu v aktivite enzýmov, ktoré sa podieľajú na metabolizme organizmu, najmä mastných kyselín, tukov a aminokyselín. Je nevyhnutný pre využitie živín a tým pre podporu a rast tkanív a pre reprodukciu zvierat. Ďalej podporuje vstrebávanie kyseliny listovej, pantoténovej a vitamínu B12. 
Zinok je dôležitý pre rad enzýmov, ktoré sú potrebné pre metabolizmus bunky. Podieľa sa na regulácii rýchlosti bunkového delenia, bunkovej aktivity a bunkového zrenia. 
Selén je dôležitým antioxidantom, čím znižuje riziko vzniku nádorového ochorenia. Pôsobí pozitívne na imunitný a kardiovaskulárny systém a znižuje riziko infarktu myokardu a cievnych ochorení. 
Dávkovacia tabuľka:
Hmotnosť psa, mačky, fretkyDenná dávka
0 – 1 kg
1 ml
1 – 5 kg
2,5 ml
5 – 12 kg
5 ml
12 – 24 kg
10 ml
24 – 48 kg
15 ml
48 a viac kg
20 ml
Spôsob použitia: Olej sa podáva denne podľa odporúčaného dávkovania samostatne, do časti krmiva alebo sa podáva priamo do papule psa, mačky, fretky napr. striekačkou. 
Upozornenie: Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote. Ukladajte mimo dohľadu a dosahu detí. 
Držiteľ rozhodnutia o schválení: Patron ca, sro, Praha, Česká republika, člen skupiny LightHouse International Inc., 1st. Canadian Place, M5X 1B5 Ontario, Kanada. 
Veterinárny prípravok je schválený ÚSKVBL pod číslom 114-17/C.
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Neviete si rady?
Spýtajte sa nás telefonicky
alebo emailom.
+420 774 742 123
info@abckrmiva.sk

 

Novinky

 

Anketa

Akého dopravcu preferujete?
Hlasovalo 150 ľudí

Chcete ako prvý vedieť o novinkách a akciách?
Prihláste sa k odberu.